7/24 Hizmet Desteği

Hakkımızda

Kaptanlar Nakliyat Hakkında

Kaptanlar Nakliyat firması 1995 yılında İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında iki şube olarak kurulmuştur. Uzman ekibi ve kaliteli  ekipmanları ile şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, ürün taşıma hizmetleri, parsiyel taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. En uygun maliyetli taşımacılık hizmetleri ile tercih edebileceğiniz güvenli nakliye şirketiyiz.

KAPTANLAR NAKLİYAT FİRMASI – ÖZGEÇMİŞ 

İstanbul’un ilçe ve semtlerinden şehir içi, şehirler arası nakliyat hizmetlerinde geniş araç filosu ile hizmetlerimizi filo günce şekilde devam ettiriyoruz. Bulunduğunuz konuma en yakın olan nakliyeci veya şubemizi yönlendirerek, yük ve eşyalarınızın hızlı ve uygun fiyatlı taşınmasına olanak sağlıyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE GÜVEN

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, nakliye ve taşımacılık hizmetlerini kusursuz gerçekleştirmektedir. Son model nakliye araç filosu ve kaliteli ekipmanlar yardımıyla modern taşıma hizmetinden faydalanmak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Güvenilir, memnuniyetli ve doğru taşımacılığın adresi: Kaptanlar Nakliyat.

Hakkımızda

 

Kaptanlar Nakliyat Firması

img_divider

Kaptanlar Nakliyat Firmasının Gelişim Süreci

Kaptanlar Nakliyat firmamız kurulduğu yıldan bugüne kadar gelişim siz değerli müşterilerimiz için aşağıdaki maddelerde listeledik.

 1995 Yılında Avrupa yakasında ilk şubemiz kuruldu.
   5 adet kamyonet ve 2 kamyon araç filosuna sahip olduk.
  2004 Yılında Anaolu yakasında ikinci şube olarak kurulduk.
  2009 Yılında 2 asansörlü taşıma aracı filomuza dahil ettik.
  2014 Yılında 12 adet kamyonet, 6 adet kamyona sahip olduk.
  2020 Yılında filomuzdaki taşıma araç modellerini yükselttik.
  Hizmetlerimizi hızlı ve profesonel şekilde gerçekleştiriyoruz.

Firmamız müşteri odaklı çalışma prensibi ile en uygun maliyetli fiyatlarla profesyonel taşıma hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat ve diğer hizmetlerinde kaliteli ekipmanları ile ürünleri koruma altına almaktadır.
Yük ve eşya taşıma hizmetlerinde Sigortalı Taşımacılık faaliyetlerimiz ile ürünlerinizi garanti altına alıyoruz. Güvenli ve garantili hizmetlerimiz için sizlere bir telefon kadar yakınız.
İşinde son derece uzman olan eğitimli personellerimiz sayesinde evden eve nakliyat, yük taşıma, eşya taşıma ve diğer ürün nakliyesi hizmetlerinde profesyonellik sergiliyoruz.
[siteorigin_widget class=”QT_CTA_Banner”][/siteorigin_widget]
Call Now Button