7/24 Hizmet Desteği

ZİNCİRLİKUYU NAKLİYE

Nakliyat ve taşımacılık hizmeti hepimizin ihtiyaç duyduğu bir faaliyettir. Zincirlikuyu nakliye firması olarak Kaptanlar Nakliyat, tüm bu sorunların üstesinden kolaylıkla gelebiliyor. Zincirlikuyu ilçesinden İstanbul’un diğer bölgelerine her çeşit (Kapalı-Açık, TIR, Kamyon, kamyonet, 10 teker, kırkayak) nakliyat araçları ile Zincirlikuyu nakliyat hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Zincirlikuyu Nakliyat Firması
Yük ve eşya taşıma hizmetinde her ne koşulda olursa olsun, uzman ekibimiz ve profesyonel yöntemler kullanarak, taşınma işini hiç olmadığı kadar kolay hale getiriyoruz.

Zincirlikuyu Nakliyat: Asansörlü Taşıma

Geleneksel taşıma işlemleri ile tüm gün sürecek ve yorucu olacak taşıma işlemlerini, asansörlü taşıma sistemi ile daha kısa sürede ve daha kolay biçimde tamamlıyoruz. Peki asansörlü taşıma işlemlerini nasıl gerçekleştiriyoruz?

 • Zincirlikuyu nakliyat uzman ekspertizlerimiz evinizdeki eşya miktarını tespit ediyor.
 • Eşyanın hangi bölgeden nakledileceği, mesafe ve fiyat gibi bilgiler, müşteri ile görüşüldükten sonra belirleniyor. Zincirlikuyu nakliyeci telefon arama taleplerinizi müşteri temsilcilerimiz sizlere taşıma randevusu için yardımcı oluyor.
 • Eşyalara uygun kamyon hacmi öngörülüyor.
 • Eşyaların taşınacağı yükseklik hesaplanıyor. Asansörlü taşıma araçlarımızın platformları, 30 metreye kadar erişim sağlayabiliyor.
 • Eğer eşyaların miktarı kamyon ya da kamyonet araçlarına sığmayacak kapasitede ise özel olarak tasarlanmış tır araçlarımız devreye giriyor.
 • Eşyalarınızı özenle paketliyoruz ve etiketliyoruz. Böylece yerleştirme işleminde karışıklık meydana gelmiyor.
 • Asansörün bulunduğu araç ile eşya taşınan araç aynı anda, eşyaların taşınacağı alana ulaşıyorlar. Uygun bir yer bulunduktan sonra, platforma eşyalar yerleştiriliyor.
 • Taşınacak eşyalar pencere alanına sığmazsa, uygun pencere alanı tespit edilip, kasası zarar vermeden sökülüyor.
 • Zincirlikuyu Eşya taşıma işlemi tamamladıktan sonra sökülen pencere kasaları tekrar yerine takılıyor. Böylece hiçbir yere zarar vermeden hızlı ve güvenli taşıma işlemi gerçekleştiriliyor.
 • Evin içine nakledilen eşyalar, müşterinin istediği yere, paketleri özenle açıldıktan sonra düzgün bir biçimde yerleştiriliyor.

ZİNCİRLİKUYU EVDEN EVE NAKLİYAT, ZİNCİRLİKUYU ŞEHİR İÇİ NAKLİYE, ZİNCİRLİKUYU PARÇA EŞYA TAŞIMA, ZİNCİRLİKUYU İÇİ NAKLİYE ARAÇLARI, ZİNCİRLİKUYU UCUZ NAKLİYAT, ZİNCİRLİKUYU NAKLİYAT ARAÇLARI, ZİNCİRLİKUYU NAKLİYECİ, ZİNCİRLİKUYU AMBAR FİRMASI

Zincirlikuyu Şehir içi Nakliye İşlemleri

İyi bir nakliye firması, faaliyette bulunduğu bölgeyi iyi bilmelidir. Kaptanlar Nakliyat olarak hizmet verdiğimiz bölgeyi iyi biliyoruz. En iyi bildiğimiz ilçe olan Zincirlikuyu şehir içi nakliye işlemlerine başlamadan önce, hava ve yol durumunu kontrol ediyoruz. Zincirlikuyu evden eve nakliye, Zincirlikuyu parça eşya nakliye, Zincirlikuyu kolili taşımacılık hizmetlerinde her türlü hava koşullarında hizmet vermemize rağmen, hava ve yol durumuna göre gerekli hazırlıkları gerçekleştiriyoruz.

Zincirlikuyu nakliyat işlemlerine ilk önce, eşyaları özenle paketleyerek başlıyoruz. Kendimize özel geliştirdiğimiz paketleme yöntemleri ile eşyalara zarar vermeden paketleme işlemlerini tamamlıyoruz.

Zincirlikuyu Evden Eve Nakliye

Hangi Paketleme Araçlarını Kullanıyoruz?

Zincirlikuyu nakliye firmaları arasında, en kaliteli paketleme araçlarını biz kullanıyoruz. Eşya paketlerken kullandığımız araçlar:

 • Dayanıklı karton koliler,
 • Özel taşıma battaniyeleri (eşyaların zarar görmemesi için),
 • Koli bandı (eşyaların yerleştirildiği kolileri birleştirmek için),
 • Kağıt lamineli balonlu naylon (kırılgan yapıya sahip eşyalar için),
 • Streç naylon (sivri kenara sahip olan eşyaların zarar vermemesi ve zarar görmemesi için),

Olarak sayılabilir.

Zincirlikuyu nakliyeci, Zincirlikuyu kamyonet nakliyesi, nakliyeci arıyorum, Zincirlikuyu taşıma firması, Zincirlikuyu evden eve nakliyesi, Zincirlikuyu eşya taşıma, Zincirlikuyu evden eveci, Zincirlikuyu ofis taşıma, Zincirlikuyu yük taşıma, Zincirlikuyu ev nakliyesi, Zincirlikuyu nakliyeciler durağı, Zincirlikuyu ev taşıma, Zincirlikuyu nakliyat fiyatları, Zincirlikuyu ev taşımacılığı

Nakliye Ambarlarımız

Zincirlikuyu nakliye firmaları arasında en gelişmiş ve büyük ambarlara sahibiz. Eşyalarınızı dilediğiniz kadar ambarlarımızda bekletebilir, taşınma işlemine karar verdiğiniz zaman da bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece dilediğiniz zamanda taşınma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Zincirlikuyu’ın En İyi Evden Eve Nakliye Şirketi

Zincirlikuyu nakliye şirketi, uzun yıllardan bu yana verdiği kaliteli hizmetle, İstanbul ilinde kısa sürede tanındı. Kaptanlar nakliyat olarak personele yaptığımız yatırımların karşılığını fazlasıyla alıyoruz.

Zincirlikuyu Nakliye Şirketi: Araç Filomuz

Zincirlikuyu nakliye şirketi olarak geniş bir araç filomuz var. 1+1 ev eşyası ortalama olarak 10 metreküp civarında oluyor. 10 m3 hacminde ve 2,30 metre yüksekliğinde kamyonet aracımız ile 1+1 ev eşyalarını rahatlıkla taşıyabiliyoruz.

Zincirlikuyu evden eve nakliye işlemlerinde 19 m3 hacimli kamyon araçlarımız, 80 metrekare ve üstü eşyaları taşıyabiliyor. Bu hacimdeki bir araca ortalama olarak orta boy 100 koli sığabiliyor. Zincirlikuyu ev taşımacılığı işlemlerinde dar sokaklardan rahatlıkla geçebilecek bu aracı kullanıyoruz.

Zincirlikuyu Evden Eve Nakliyat

Zincirlikuyu Evden Eve Nakliyat Planlaması

Zincirlikuyu kamyonet nakliye uygulamalarımızda, kamyonet aracının yeterli gelmediği eşya hacimlerinde, 42 m3 hacminde olan kamyon araçlarımızı kullanıyoruz. Koli ve battaniye sayısını hesaplayarak, araç yerleşim planına göre eşyalarınızı kamyona yüklüyoruz.

Asansörlü evden eve nakliyat gerektiği durumlarda asansör aparatlı kamyonetimiz ile taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyaların taşınacağı kamyon ile asansör kamyoneti, taşınma işleminin gerçekleşeceği alanda hazır bulunuyorlar.

Zincirlikuyu nakliye işlemlerinde, tüm araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

Zincirlikuyu Ucuz Nakliyat

Nakliye işlemlerinde bizleri aradığınızda, belirttiğiniz adrese, ekspertiz uzmanımızı gönderiyoruz. Uzmanımız evdeki eşyaları, binanın durumunu, taşınma işleminin gerçekleşeceği binayı ve yol durumunu analiz ediyor ve fiyat çıkarıyor. Zincirlikuyu ucuz nakliyat işlemini gerçekleştiriyoruz ve fiyatta sizlere yardımcı oluyoruz.

Hangi Taşıma İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Ofis ve ev taşımacılığında uzmanız. Bunun yanı sıra, değerli ve antika eşya taşımacılığında da sizlere, profesyonel hizmet sağlıyoruz. Zincirlikuyu nakliye olarak sizlere sağladığımız hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır:

 • Şehiriçi nakliyat,
 • Evden eve nakliyat,
 • Nakliyeci hizmeti,
 • Yük taşıma işlemleri,
 • Şehirler arası nakliyat,
 • Kamyon, kamyonet kiralama
 • Parsiyel Yük ve eşya taşımacılık,
 • Kamyonet nakliyatı
 • Ucuz nakliye hizmeti,
 • Ofis ve büro taşımacılık
 • Tekstil taşımacılığı
 • İşyeri taşıma,
 • Parça eşya taşıma,
 • Fabrika taşıma,
 • Fuar taşıma,

Taşıma işleminin niteliğine uygun araç ve gereç kullanıyoruz. Ayrıca yukarıda saydığımız taşıma türlerinin her biri için ayrı olacak şekilde uzman personelimiz hizmet veriyor.

Tüm personelimize, güvenlik ve eşya taşıma konusunda eğitim veriyoruz. Ayrıca yeni teknolojileri yakından takip ediyoruz.

Zincirlikuyu Bölgesinden Taşıma Hizmeti Sunduğumuz Diğer İlçe ve Semtler;

Zincirlikuyu Nakliye; Acarkent, Acıbadem, Aksaray, Adalar, Arnavutköy, Alibeyköy, Atakent, Ambarlı, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Baltalimanı, Zincirlikuyu, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazıt, Beykoz, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Cağaloğlu, Cihangir, Çağlayan, Çatalca, Çavuşbaşı, Çekmeköy, Çemberlitaş, Eminönü, Emirgan, Erenköy, Esenler nakliyatçı, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fatih, Feriköy, Florya taşıma, Gaziosmanpaşa, Göktürk, Güneşli, Güngören, Göztepe, Halkalı, Haznedar, İçerenköy, İstinye, İkitelli ambar, Kemerburgaz nakliyeciler,  Kadıköy, Kağıthane nakliye firması, Kartal, Karaköy, Kavacık, Kasımpaşa, Kilyos, Kozyatağı, Kumburgaz, Kurtköy, Küçükçekmece, Kurtuluş, Küçükyalı, Laleli, Levent, Libadiye, Maçka, Maltepe nakliye firmaları, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Pendik, Samandıra, Sancaktepe, Sarıyer, Sefaköy, Silivri, Sultanbeyli, Sultanbeyli nakliye kamyonet, Sultançiftliği, Sultangazi, Şenlikköy, Şile taşımacılık, Şirinevler, Şişli, Taksim, Tarabya, Topkapı, Tuzla nakliyat firması, Ulus, Ümraniye, Üsküdar, Yenibosna, Yeşilköy,Yakacık,Yeşilyurt, Zekeriyaköy, Zeytinburnu, Zincirlikuyu nakliyeci.

Zincirlikuyu nakliyat şirketi, Zincirlikuyu nakliyeciler, Zincirlikuyu evden eve nakliyat, Zincirlikuyu fuar kongre taşıma nakliyesi, Zincirlikuyu paleti malzeme transferi,Zincirlikuyu Ucuz nakliyat,  Zincirlikuyu nakliye fiyatı hesaplama, Parsiyel yük nakliyatı, Zincirlikuyu nakliye firmaları, Zincirlikuyu ofis büro taşıma, Zincirlikuyu üzeri açık kapalı kamyonet araçlar, Profesyonel eşya transferi, Zincirlikuyu nakliyeci telefon iletişim, Ürün taşıma, Zincirlikuyu nakliye kamyonetçiler, Zincirlikuyu şehir içi nakliye ücretleri, kamyonetçi Zincirlikuyu nakliye firmaları, Zincirlikuyu büyük küçük nakliye araçları, Zincirlikuyu ambar firması, Zincirlikuyu evden eve nakliye fiyatları, Zincirlikuyu tır nakliyat, Zincirlikuyu fabrika taşıma nakliyesi, Zincirlikuyu nakliye kamyonet, Zincirlikuyu şehirler arası nakliyat, Zincirlikuyu taşımacılık.

One Comment

 • Umut

  Zincirlikuyu İstanbulBloom’da dizi yönetmeliği yapan firmasıyız. Kapalı otoparkımıza açık kamyonet nakliye aracı ihtiyacı duyuyorduk. Kaptanlar nakliye firmasından Burak beyle tanıştık. Tedarik ettiği açık kasalı kamyonet nakliye aracımızla ürünlerimizi kapalı otoparktan çıkarıp firma araçlarımıza yüklüyoruz. Gerçekten taşımacılıkta çözüm üreten bir firma. Herkese memnuniyetle tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button