7/24 Hizmet Desteği

KÜÇÜKÇEKMECE NAKLİYE

Nakliyat ve taşımacılık hizmeti hepimizin ihtiyaç duyduğu bir faaliyettir. Küçükçekmece nakliye firması olarak Kaptanlar Nakliyat, tüm bu sorunların üstesinden kolaylıkla gelebiliyor. Küçükçekmece ilçesinden İstanbul’un diğer bölgelerine her çeşit (Kapalı-Açık, TIR, Kamyon, kamyonet, 10 teker, kırkayak) nakliyat araçları ile Küçükçekmece nakliyat hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Küçükçekmece Nakliyat Firması

Yük ve eşya taşıma hizmetinde her ne koşulda olursa olsun, uzman ekibimiz ve profesyonel yöntemler kullanarak, taşınma işini hiç olmadığı kadar kolay hale getiriyoruz.

Küçükçekmece Nakliyat: Asansörlü Taşıma

Geleneksel taşıma işlemleri ile tüm gün sürecek ve yorucu olacak taşıma işlemlerini, asansörlü taşıma sistemi ile daha kısa sürede ve daha kolay biçimde tamamlıyoruz. Peki asansörlü taşıma işlemlerini nasıl gerçekleştiriyoruz?

 • Küçükçekmece nakliyat uzman ekspertizlerimiz evinizdeki eşya miktarını tespit ediyor.
 • Eşyanın hangi bölgeden nakledileceği, mesafe ve fiyat gibi bilgiler, müşteri ile görüşüldükten sonra belirleniyor. Küçükçekmece nakliyeci telefon arama taleplerinizi müşteri temsilcilerimiz sizlere taşıma randevusu için yardımcı oluyor.
 • Eşyalara uygun kamyon hacmi öngörülüyor.
 • Eşyaların taşınacağı yükseklik hesaplanıyor. Asansörlü taşıma araçlarımızın platformları, 30 metreye kadar erişim sağlayabiliyor.
 • Eğer eşyaların miktarı kamyon ya da kamyonet araçlarına sığmayacak kapasitede ise özel olarak tasarlanmış tır araçlarımız devreye giriyor.
 • Eşyalarınızı özenle paketliyoruz ve etiketliyoruz. Böylece yerleştirme işleminde karışıklık meydana gelmiyor.
 • Asansörün bulunduğu araç ile eşya taşınan araç aynı anda, eşyaların taşınacağı alana ulaşıyorlar. Uygun bir yer bulunduktan sonra, platforma eşyalar yerleştiriliyor.
 • Taşınacak eşyalar pencere alanına sığmazsa, uygun pencere alanı tespit edilip, kasası zarar vermeden sökülüyor.
 • Küçükçekmece Eşya taşıma işlemi tamamladıktan sonra sökülen pencere kasaları tekrar yerine takılıyor. Böylece hiçbir yere zarar vermeden hızlı ve güvenli taşıma işlemi gerçekleştiriliyor.
 • Evin içine nakledilen eşyalar, müşterinin istediği yere, paketleri özenle açıldıktan sonra düzgün bir biçimde yerleştiriliyor.

KÜÇÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLİYAT, KÜÇÜKÇEKMECE ŞEHİR İÇİ NAKLİYE, KÜÇÜKÇEKMECE PARÇA EŞYA TAŞIMA, KÜÇÜKÇEKMECE İÇİ NAKLİYE ARAÇLARI, KÜÇÜKÇEKMECE UCUZ NAKLİYAT, KÜÇÜKÇEKMECE NAKLİYAT ARAÇLARI, KÜÇÜKÇEKMECE NAKLİYECİ, KÜÇÜKÇEKMECE AMBAR FİRMASI

Küçükçekmece Şehir içi Nakliye İşlemleri

İyi bir nakliye firması, faaliyette bulunduğu bölgeyi iyi bilmelidir. Kaptanlar Nakliyat olarak hizmet verdiğimiz bölgeyi iyi biliyoruz. En iyi bildiğimiz ilçe olan Küçükçekmece şehir içi nakliye işlemlerine başlamadan önce, hava ve yol durumunu kontrol ediyoruz. Küçükçekmece evden eve nakliye, Küçükçekmece parça eşya nakliye, Küçükçekmece kolili taşımacılık hizmetlerinde her türlü hava koşullarında hizmet vermemize rağmen, hava ve yol durumuna göre gerekli hazırlıkları gerçekleştiriyoruz.

Küçükçekmece nakliyat işlemlerine ilk önce, eşyaları özenle paketleyerek başlıyoruz. Kendimize özel geliştirdiğimiz paketleme yöntemleri ile eşyalara zarar vermeden paketleme işlemlerini tamamlıyoruz. Acarkent nakliye bölgesinde şehir içi taşıma hizmetlerini yoğun talep üzerine kamyonet nakliye aracı gerçekleştiriyoruz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliye

Hangi Paketleme Araçlarını Kullanıyoruz?

Küçükçekmece nakliye firmaları arasında, en kaliteli paketleme araçlarını biz kullanıyoruz. Eşya paketlerken kullandığımız araçlar:

 • Dayanıklı karton koliler,
 • Özel taşıma battaniyeleri (eşyaların zarar görmemesi için),
 • Koli bandı (eşyaların yerleştirildiği kolileri birleştirmek için),
 • Kağıt lamineli balonlu naylon (kırılgan yapıya sahip eşyalar için),
 • Streç naylon (sivri kenara sahip olan eşyaların zarar vermemesi ve zarar görmemesi için),

Olarak sayılabilir.

Küçükçekmece nakliyeci, Küçükçekmece kamyonet nakliyesi, nakliyeci arıyorum, Küçükçekmece taşıma firması, Küçükçekmece evden eve nakliyesi, Küçükçekmece eşya taşıma, Küçükçekmece evden eveci, Küçükçekmece ofis taşıma, Küçükçekmece yük taşıma, Küçükçekmece ev nakliyesi, Küçükçekmece nakliyeciler durağı, Küçükçekmece ev taşıma, Küçükçekmece nakliyat fiyatları, Küçükçekmece ev taşımacılığı

Nakliye Ambarlarımız

Küçükçekmece nakliye firmaları arasında en gelişmiş ve büyük ambarlara sahibiz. Eşyalarınızı dilediğiniz kadar ambarlarımızda bekletebilir, taşınma işlemine karar verdiğiniz zaman da bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece dilediğiniz zamanda taşınma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Küçükçekmece’nin En İyi Evden Eve Nakliye Şirketi

Küçükçekmece nakliye şirketi, uzun yıllardan bu yana verdiği kaliteli hizmetle, İstanbul ilinde kısa sürede tanındı. Kaptanlar nakliyat olarak personele yaptığımız yatırımların karşılığını fazlasıyla alıyoruz.

Küçükçekmece Nakliye Şirketi: Araç Filomuz

Küçükçekmece nakliye şirketi olarak geniş bir araç filomuz var. 1+1 ev eşyası ortalama olarak 10 metreküp civarında oluyor. 10 m3 hacminde ve 2,30 metre yüksekliğinde kamyonet aracımız ile 1+1 ev eşyalarını rahatlıkla taşıyabiliyoruz.

Küçükçekmece evden eve nakliye işlemlerinde 19 m3 hacimli kamyon araçlarımız, 80 metrekare ve üstü eşyaları taşıyabiliyor. Bu hacimdeki bir araca ortalama olarak orta boy 100 koli sığabiliyor. Küçükçekmece ev taşımacılığı işlemlerinde dar sokaklardan rahatlıkla geçebilecek bu aracı kullanıyoruz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Planlaması

Küçükçekmece kamyonet nakliye uygulamalarımızda, kamyonet aracının yeterli gelmediği eşya hacimlerinde, 42 m3 hacminde olan kamyon araçlarımızı kullanıyoruz. Koli ve battaniye sayısını hesaplayarak, araç yerleşim planına göre eşyalarınızı kamyona yüklüyoruz.

Asansörlü evden eve nakliyat gerektiği durumlarda asansör aparatlı kamyonetimiz ile taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyaların taşınacağı kamyon ile asansör kamyoneti, taşınma işleminin gerçekleşeceği alanda hazır bulunuyorlar.

Küçükçekmece nakliye işlemlerinde, tüm araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

Küçükçekmece Ucuz Nakliyat

Nakliye işlemlerinde bizleri aradığınızda, belirttiğiniz adrese, ekspertiz uzmanımızı gönderiyoruz. Uzmanımız evdeki eşyaları, binanın durumunu, taşınma işleminin gerçekleşeceği binayı ve yol durumunu analiz ediyor ve fiyat çıkarıyor. Küçükçekmece ucuz nakliyat işlemini gerçekleştiriyoruz ve fiyatta sizlere yardımcı oluyoruz.

Hangi Taşıma İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Ofis ve ev taşımacılığında uzmanız. Bunun yanı sıra, değerli ve antika eşya taşımacılığında da sizlere, profesyonel hizmet sağlıyoruz. Küçükçekmece nakliye olarak sizlere sağladığımız hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır:

 • Şehiriçi nakliyat,
 • Evden eve nakliyat,
 • Nakliyeci hizmeti,
 • Yük taşıma işlemleri,
 • Şehirler arası nakliyat,
 • Kamyon, kamyonet kiralama
 • Parsiyel Yük ve eşya taşımacılık,
 • Kamyonet nakliyatı
 • Ucuz nakliye hizmeti,
 • Ofis ve büro taşımacılık
 • Tekstil taşımacılığı
 • İşyeri taşıma,
 • Parça eşya taşıma,
 • Fabrika taşıma,
 • Fuar taşıma,

Taşıma işleminin niteliğine uygun araç ve gereç kullanıyoruz. Ayrıca yukarıda saydığımız taşıma türlerinin her biri için ayrı olacak şekilde uzman personelimiz hizmet veriyor.

Tüm personelimize, güvenlik ve eşya taşıma konusunda eğitim veriyoruz. Ayrıca yeni teknolojileri yakından takip ediyoruz.

Küçükçekmece Bölgesinden Taşıma Hizmeti Sunduğumuz Diğer İlçe ve Semtler;

Küçükçekmece Nakliye; Acarkent, Acıbadem, Aksaray, Adalar, Arnavutköy, Alibeyköy, Atakent, Ambarlı, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Baltalimanı, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazıt, Beykoz, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Cağaloğlu, Cihangir, Çağlayan, Çatalca, Çavuşbaşı, Çekmeköy, Çemberlitaş, Eminönü, Emirgan, Erenköy, Esenler nakliyatçı, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fatih, Feriköy, Florya taşıma, Gaziosmanpaşa, Göktürk, Güneşli, Güngören, Göztepe, Halkalı, Haznedar, İçerenköy, İstinye, İkitelli ambar, Kemerburgaz nakliyeciler,  Kadıköy, Kağıthane nakliye firması, Kartal, Karaköy, Kavacık, Kasımpaşa, Kilyos, Kozyatağı, Kumburgaz, Kurtköy, Küçükçekmece, Kurtuluş, Küçükyalı, Laleli, Levent, Libadiye, Maçka, Maltepe nakliye firmaları, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Pendik, Samandıra, Sancaktepe, Sarıyer, Sefaköy, Silivri, Sultanbeyli, Sultanbeyli nakliye kamyonet, Sultançiftliği, Sultangazi, Şenlikköy, Şile taşımacılık, Şirinevler, Şişli, Taksim, Tarabya, Topkapı, Tuzla nakliyat firması, Ulus, Ümraniye, Üsküdar, Yenibosna, Yeşilköy,Yakacık,Yeşilyurt, Zekeriyaköy, Zeytinburnu, Zincirlikuyu nakliyeci.

Küçükçekmece nakliyat şirketi, Küçükçekmece nakliyeciler, Küçükçekmece evden eve nakliyat, Küçükçekmece fuar kongre taşıma nakliyesi, Küçükçekmece paleti malzeme transferi,Küçükçekmece Ucuz nakliyat,  Küçükçekmece nakliye fiyatı hesaplama, Parsiyel yük nakliyatı, Küçükçekmece nakliye firmaları, Küçükçekmece ofis büro taşıma, Küçükçekmece üzeri açık kapalı kamyonet araçlar, Profesyonel eşya transferi, Küçükçekmece nakliyeci telefon iletişim, Ürün taşıma, Küçükçekmece nakliye kamyonetçiler, Küçükçekmece şehir içi nakliye ücretleri, kamyonetçi Küçükçekmece nakliye firmaları, Küçükçekmece büyük küçük nakliye araçları, Küçükçekmece ambar firması, Küçükçekmece evden eve nakliye fiyatları, Küçükçekmece tır nakliyat, Küçükçekmece fabrika taşıma nakliyesi, Küçükçekmece nakliye kamyonet, Küçükçekmece şehirler arası nakliyat, Küçükçekmece taşımacılık.

2 Comments

 • Sinan

  Küçükçekmece’den Şişliye parça ev eşyalarımı sorunsuz şekilde taşıdılar. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 • Uğur

  Küçükçekmece ofismizden Şirinevler bölgesine birkaç parça eşyalarımız taşındı. Çok iyi iş çıkardılar. Sigortalı ve uygun fiyatlı çalışan nakliye firması. Herkese başarıyla tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button