7/24 Hizmet Desteği

İstanbul TIR Nakliyat

Şehir içi ve şehirler arası yük, eşya taşımacılığında kullanılan uzun araçtır. Açık ve kapalı almak üzere iki tip kasası mevcuttur. Kaptanlar Nakliyat firmamız TIR nakliyat araçları ile müşterilerine İstanbul içi ve diğer şehirlere profesyonel taşıma gerçekleştirmektedir.

İSTANBUL TIR NAKLİYAT – AĞIR NAKLİYAT

Kaptanlar Nakliyat firmamız İstanbul içi ve şehirler arası ağır ve kaba olan ürünler için İstanbul TIR nakliyat araçları ile taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir. Firmamızın araç filosu içerisinde bulunan ve her yüke uygun olan TIR nakliye araçlarımız sayesinde araç tedarikini sizlere sağlıyoruz.

UCUZ TIR NAKLİYATI İSTANBUL

İstanbul’daki fabrikalar, işyerleri ve diğer sanayi bölgelerinden taşınması gereken koliler, paletli yükler ve diğer ağır malzemeler için TIR nakliye fiyatları konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Kaptanlar Nakliyat firmamız şehirler arası parsiyel taşımacılık hizmetini TIR araçları ile uygun fiyatlı gerçekleştirmektedir. Komple araç tedariki ve parsiyel taşıma hizmet fiyatları değişiklik göstermektedir. TIR nakliye araçlarımız ile taşıma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

İstanbul TIR Nakliyat araçlarımız ile şehir içi ve şehirler arası ürün taşımacılık hizmetleri gerçekleştiriyoruz

 

İstanbul TIR Nakliye İle Taşımacılık Hizmetleri

Sayfa Ayırıcı
TIR nakliye araçları neden kullanılır?

TIR nakliye araçlarının kullanılmasındaki en büyük etken şehir içi veya şehirler arası taşınması gereken ürünlerin tonajı veya kaba olmasıdır. Kamyonet ve Kamyon gibi araçlara hacim ve ebat olarak sığmayan ürünler TIR nakliyat aracı ile sevki adresten adrese gerçekleştirilmektedir. Kaptanlar Nakliyat firmamız geniş araç filosu içerisinde bulunan açık ve kapalı TIR nakliyat araçları ile her daim müşterilerine kusursuz taşımacılık sunmaktadır. İstanbul içi fabrikalardan ve diğer mekanlardan alınan ürünlerinizin taşıma kapasitesini ölçüp, uygun TIR aracımız ile taşımasını gerçekleştiriyoruz.

TIR Nakliyat Hizmetinde Neden Kaptanlar Nakliyat Şirketi?

Günümüzde modern teknolojiye ayak uydurarak taşıma hizmetlerini İstanbul şehir içi kamyonet nakliye ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir.

 Yenilikçi; gelişen teknolojiye dönüşen nakliye firmasıyız.
  Kamyonet ile taşımacılıkta paketleme ve ambalajlama ekipmanları kullanıyoruz.
  Sigortalı ve garantili taşımacılıkta 750’den fazla referans firmaya sahibiz.
  Müşteri memnuniyeti ile çok iyi geri dönüşler kazanıyoruz.
  İstanbul kamyonet taşıma ile ucuz fiyatlı, profesyonel hizmet garantisi.

[siteorigin_widget class=”QT_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”QT_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
Call Now Button