7/24 Hizmet Desteği

İstanbul Kamyonet Nakliyat

Yük ve eşya taşıma hizmetinde İstanbul içi ve şehirler arasında büyük göreve sahip olan İstanbul kamyonet nakliyat araçları hızlı, pratik şekilde taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kamyonet nakliye araçları diğer büyük araçlara göre yakıt tüketimi daha az seviyededir. Bu yüzden şehir içi ve civar şehirlerdeki nakliye hizmetleri için vazgeçilmez araç tercihidir.

İSTANBUL KAMYONET NAKLİYAT GEÇMİŞİ

Kaptanlar Nakliyat firmamız kurulduğu yıldan bugüne kadar kamyonet nakliyat araçları ile şehir içi nakliyat, evden eve nakliyat, parsiyel yük ve eşya taşıma, ofis taşıma hizmetlerinde başarıyla gerçekleştirmiştir. Kazandığı birçok referans ile güven ve memnuniyetini ön planda tutmayı başararak, İstanbul kamyonet nakliye hizmeti sunan diğer nakliye şirketleri arasında ön planda yer almıştır.

KAMYONET NAKLİYE İLE GÜVENLİ TAŞIMACILIK

İstanbul kamyonet nakliye araçlarımız ile ev taşıma ve diğer ürün taşıma hizmetlerinde ürünlerin kasa içerisine ekipman yardımıyla sabitlenmesi personellerimiz gerçekleştirmektedir. Sabitleme işleminin yapılması şehir içi veya şehirler arası yolculukta ürünlerin kasa içerisinde sarsılarak darbe almamasını sağlamaktadır. Sabitleme işlemi yapılmadan önce ürün güvenliği paketleme ve ambalajlama ekipmanları ile koruma altına alıyoruz.

İstanbul Kamyonet Nakliye

 

İstanbul Kamyonet Nakliye

Sayfa Ayırıcı

Kamyonet Nakliye Fiyatları

İstanbul kamyonet nakliye fiyatları belirlenirken birkaç unsuru göz konuyu göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Firmamız İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında iki şube olarak kurulmuş ve hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Kamyonet nakliyat fiyatları belirlenmesinde en önemli etken taşınacak olan ürünlerinin cinsidir. Yük ve eşya olmak üzere iki türlü nakliye sektöründe cins bulunmaktadır. Eşyaların taşınmasında ekipmanlar ve personeller ile zahmetli bir iş olduğundan dolayı kamyonet ile ev taşıma hizmeti gerçekleştiren firmalar farklı bir ücretlendirme yapabilmektedir. Firmamızın belirlediği kamyonet nakliyat ücretleri müşteri dostudur. Kaptanlar nakliyat firması olarak kamyonet taşıma fiyatlarına etki eden faktörleri aşağıda liste haline getirdik.

Kamyonet Nakliye Ücretlerinde Etki Eden Faktörler:

 • Taşınacak olan yük ve eşyaların büyüklüğü (genişlik, uzunluk, hacim)
 • Nakliye mesafesi (önemli etkenler arasındadır)
 • Kamyonet taşımacılık aracının büyüklüğü (Büyük, orta boy ve küçük)
 • Satın alınan ekipmanlar

Bünyesinde güvenilir yük ve eşya taşıma kamyonetleri bulunduran firmamızla sorunsuz taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kamyonet Nakliye Fiyatları

Küçük Kamyonet Nakliye Fiyatları

İstanbul küçük kamyonet nakliye fiyatları diğer büyük ve orta boy kamyonetlere göre daha düşük maliyetlidir. Küçük kamyonet nakliye aracının tercih edilme sebebi yakıt tüketiminin az olması ve İstanbul’da Şişli, Beyoğlu ve Taksim gibi ilçe, semtlerde dar sokaklara büyük araçların girememesidir. Bu gibi etkenlerden dolayı küçük kamyonet nakliye aracı tercih sebebidir. Parça eşya taşıma, paletli yük taşıma, kolili taşımacılık, çeyiz taşımacılığı ve 1+1 evden eve nakliyat hizmetleri için uygun olan küçük kamyonet nakliyat araçları ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

kamyonet nakliye km hesapla ile İstanbul şehir içi nakliye hizmetleriniz için fiyat teklifini sizlere bildiriyoruz. Firmamız küçük kamyonet nakliye aracı ile 1+1 evden eve taşıma hizmetine özel randevu oluşturuyor. Randevu gününde profesyonel personellerimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile güvenilir kamyonet ile ev taşımayı gerçekleştiriyoruz.

Ekipmanlı ve sistemli taşıma için özel olarak oluşturulmuş kamyonet nakliyat araçlarındaki kasalar ile konforlu taşımacılık gerçekleştiriyoruz. İçi sunta dışı çelikten yapılmış olan kamyonet kasaları ile ürünlerinizi güvende tutuyoruz. Kamyonet nakliye ücretleri için firmamızı 7/24 arayabilir, fiyat teklifi öğrenebilirsiniz.

Ucuz Kamyonet Nakliyat İstanbul

Ucuz nakliye kamyonet araçları ile profesyonel eşya taşımanın hayalini kuruyorsanız, doğru adrestesiniz. Firmamız güncel olarak çalıştığı birçok kurumsal firmanın taşıma ihtiyaçlarını günlük olarak yerine getirmektedir. Kaptanlar nakliyat firmamızın bünyesinde bulundurduğu yük taşıma kamyoneti ve eşya taşıma kamyoneti sayesinde ürünleriniz hizmet kategorisine göre özel dizayn edilmiş araçlarımızla profesyonel taşınıyor.

Ucuz Kamyonet Nakliyat

Ucuz kamyonet nakliye araçları ile firmamız şehir içi Anadolu ve Avrupa yakasında gün içi her iki yakada aktif yük taşımacılık hizmeti gerçekleştiriyor. Avrupa yakasından Anadolu yakasına sevkiyat gerçekleştiren araçlarımız, Avrupa yakasına dönüş yapacakları için hiçbir ürün almadan geri dönüyor. Anadolu yakasından Avrupa yakasına ve Avrupa yakasından, Anadolu yakasına dönüş araçlarımız ile uygun fiyatlı taşıma gerçekleştiriyoruz. Ucuz kamyonet nakliyat araçlarımızdan faydalanmak için firmamızı gün içerisinde arayarak, dönüş aracı aradığınızı bildirebilirsiniz. Bu gibi taşımalar hem firmamıza hemde müşterilerimize yardımcı olmaktadır. 🙂 Nakliye kamyonet arayanlar için en doğru adres olarak Haftanın 7 günü kesintisiz olarak çalışmalarımızı Avrupa ve Anadolu yakasında gerçekleştiriyoruz.

İstanbul İçi Kamyonet Nakliyat

İstanbul içi kamyonet nakliye aracı ile ev eşyası taşıma, yük nakliyesi ve diğer taşımacılık ihtiyaçlarınızı gerçekleştirmek için doğru araçlardır. 3+1 ve üstü harici olan ev eşyaları dışında 1+1, 2+1 ev eşyaları için büyük kamyonet nakliyat aracı tercih edilmektedir. İstanbul içi kamyonet nakliye hizmeti adı altında araç tipleri ikiye ayrılmaktadır. İstanbul şehir içi kamyonet nakliyat araç kategorisini hemen inceleyelim.

Arkadan ve Yandan Açılır Kapalı Kasa Kamyonet Nakliyat

1. Kapalı Kasa Kamyonet Nakliyat

Güvenli taşımacılık ve doğru taşımanın yapıldığı en iyi araç tercihidir. Genellikle eşya taşıma, ürün ve diğer yük taşıma hizmetleri için kullanılmaktadır. Kapalı kasa kamyonet nakliye aracı ile yağmurlu günlerde ürünlerinize hiçbir zarar gelmez. Araç içerisinde ekipmanlar yardımıyla kolayca ürünler sabitlenmektedir. Yandan, önden açılır ve arkası açılır, kapalı kasa kamyonet nakliyat araçlarımız ile profil, boru ve diğer malzemeleriniz için kasa özel tasarıma sahiptir.

Kaptanlar Nakliyat firmamızda bulunan kapalı kasa kamyonet nakliyat araç markaları;

 • Ford Transit Çift Teker
 • Ford Transit Tek Teker
 • İsuzu
 • Kia Bongo

2. Açık Kasa Kamyonet Nakliyat

Açık kasa kamyonet nakliye araçlarının sıklıkla ihtiyaç duyulduğu yerler sınırlıdır. Her yerde kullanılabilen açık kasa nakliye kamyonetleri mevsim koşulları ve güvensiz taşımacılıktan dolayı pek tercih edilmemektedir. Üstü açık nakliye kamyoneti için kullanım alanlarına örnek verecek olursak;

 • Kapalı otoparklara kapalı veya yüksekliği düşük olan depolara kapalı kasa nakliye araçlarının girmesi imkansızdır. Çünkü kapalı otoparkların yüksekliği ve bazı depoların yüksekliği oldukça düşüktür. Personellerin mekan dışarısına taşıması oldukça zaman kaybettiren işlemdir. Bunun için kapalı kamyonetlerin giremediği alanlara açık kamyonet nakliyatı tercih edilir.
 • İnşaatlar için profil ve boru satan malzeme dükkanları için vinç yardımıyla yüklemeleri açık kamyonet nakliye araçlarına yapılmaktadır.
 • İnşaatlarda ağır yüklerin vinç yardımıyla taşındığı için kapalı araçlara vinç yükleme yapmamaktadır. Bunun için açık nakliye kamyoneti tercih edilmektedir.

üzeri açık kamyonet nakliyat, üstü açık kamyonet nakliyesi, otoparka giren açık kamyonet, otopark açık kia, h100 kamyonet, üstü açık kamyonet kiralama, tentesiz kamyonet nakliyat, açık ford transit kapalı otoparka giren, nakliyeci açık kamyonet.

Üstü Açık Kasa Kamyonet Nakliyat Aracı

Yük ve eşya taşıma kamyoneti arıyorsanız Kaptanlar Nakliyat firmamız ile zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Neden Kaptanlar Kamyonet Nakliyat?

Günümüzde modern teknolojiye ayak uydurarak taşıma hizmetlerini İstanbul şehir içi kamyonet nakliye ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir.

 Yenilikçi; gelişen teknolojiye dönüşen nakliye firmasıyız.
  Kamyonet ile taşımacılıkta paketleme ve ambalajlama ekipmanları kullanıyoruz.
  Sigortalı ve garantili taşımacılıkta 750’den fazla referans firmaya sahibiz.
  Müşteri memnuniyeti ile çok iyi geri dönüşler kazanıyoruz.
  İstanbul kamyonet taşıma ile ucuz fiyatlı, profesyonel hizmet garantisi.

[siteorigin_widget class=”QT_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”QT_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
Call Now Button