7/24 Hizmet Desteği

İstanbul Kamyon Nakliyat

Ağır yüklerin taşınmasında kullanılan, motorlu büyük taşıtlara kamyon denilmektedir. İstanbul kamyon nakliyat araçlarıyla modern bir şehir olan İstanbul’da evden eve taşımacılık, yük taşımacılığı ve ürün taşıma hizmetleri yapılmaktadır. Küçük ve diğer kamyonet nakliye araçlarının sığmadığı ürünler için tercih edilecek araç türü kamyondur.

İSTANBUL KAMYON NAKLİYAT HİZMETİ

Kamyon nakliye aracı şehirler arası taşıma mesafelerinde parsiyel taşımacılık hizmeti sunarak, müşteri dostu fiyat teklifleri sunulmaktadır. Şehir içinde ise komple taşıma hizmeti sunuyoruz. Kaptanlar nakliyat firmamızın filosunda çeşitli kamyonlar bulunmaktadır. Birbirinden farklı bu kamyonların taşıma kapasitesi ve özellikleri değişiktir.

25 YILLIK TECRÜBE İLE KAMYON NAKLİYESİ

İstanbul kamyon nakliye araç talepleriniz için filomuzdaki en uygun kamyon nakliyat aracını tercih ederek, nakliye hizmetini gerçekleştirmek istediğiniz adrese yönlendiriyoruz. Uzman şoförlerimiz ve tecrübeli personellerimiz ile yük ve eşya taşıma hizmetlerinde sorun olmadan taşıyoruz. Ürünleriniz emin ellerde…

İstanbul Kamyon Nakliyat

İstanbul Kamyon Nakliye

Sayfa Ayırıcı

İstanbul Kamyon Nakliye Araçları

İstanbul kamyon nakliye filomuz ile İstanbul içi ve şehirler arası yük, eşya taşıma taleplerinizi profesyonel şekilde yerine getiriyoruz. İstanbul içi Avrupa ve Anadolu yakasında iki şube olarak kurulmuş olan firmamız, sizlere en yakın şubeye yönlendirilmesini gerçekleştiriyoruz. Şube yetkilileri İstanbul kamyon nakliyat araçları içerisinde ürün taşıma ihtiyacınıza göre en uygun aracın belirlenmesini sağlamaktadır. Firmamızda her hizmete özel olarak dizayn edilmiş üstten açılır kapalı kasa, komple açık ve yandan açılır kapalı kasa kamyon araçlarımız mevcuttur.

Kamyon nakliyat aracının belirlenmesinde ürünlerinizin:

  • Ağırlığı
  • Hacmi
  • Ebatı (Genişlik, uzunluk)
  • Cinsi

gibi özellikler önemli yere sahiptir. Bu bilgilerin doğruluk neticesine göre en uygun kamyon tercih edilmektedir. Bilgilerin doğruluk oranları ile belirlenen kamyon arasında ürünlerin güvenliği açısından önem arz etmektedir. Kolili taşımacılık veya evden eve nakliye hizmeti için kapalı kasa 10 teker kamyon nakliye aracının tercih edilmesi gibi.
Kamyon Nakliyesi İle Eşyalarınız Şehir İçi, Şehirler Arası Sorunsuz Taşınıyor

Kamyon Nakliye Km Fiyatı

Kamyon ile taşıma hizmeti gerçekleştirirken, maliyetleri Kamyon nakliye km fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır. Km fiyatları hesaplanırken büyük bir kısmını etkileyen yakıt masrafları göz önüne alarak hesaplanmaktadır. Her nakliye firmasının nakliyat fiyatları birbirinden farklı olabilmektedir. Ama hepsinin ortak noktası olan km hesabıdır. Firmamız bünyesinde bulundurduğu son model ve teknolojik donanımlara sahip olan araç modelleri sayesinde yakıt giderleri ve diğer masraflarını büyük ölçüde düşürmektedir. Kamyon nakliyat km fiyatını Kaptanlar nakliyat firmamız, diğer taşımacılık şirketlerine göre Kamyon nakliye fiyatını daha uygun maliyette sunmaktadır.

İstanbul Kamyon nakliyat hizmeti ile adreslerine güvenli şekilde ulaşan eşya, yük, paletli malzemeler ve diğer parsiyel ürünler için fatura işlemleri tamamlanmaktadır. Nakliye faturası ile yaptığı işi güven açısından resmiyete bildiriyoruz. Firmamız bunun için nakliye faturası olmayan herhangi bir yük taşıma işlemi gerçekleştirmiyor.

Kamyon Nakliye Km Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Kaptanlar Nakliyat firmamız kamyon nakliye hesaplama yaparken hizmete göre değerlendirme yapmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinde paketleme, montaj, işçilik ve uygunluk durumu olmayan binalarda asansörlü taşıma hizmeti kullanılmaktadır. Firmamız Kamyon nakliyat fiyatı hesaplaması yaparken bu gibi kriterleri göz önünde bulundurmaktadır. Yük taşıma hizmetinde komple yüklerin adresten adrese dağıtım olup, olmayacağı gibi durumlar için fiyat hesaplaması değişim göstermektedir.

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini geniş araç filomuz ile gerçekleştiriyoruz. Kamyon nakliyat hesaplama fiyatları için haftanın 7 günü, 24 saat kesintisiz olarak firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Taşımacılığın doğru ve güvenli adresi: Kaptanlar Nakliyat

Parça Yük ve Eşya Taşıma Hizmetinde Kamyon Nakliye Km Fiyat Hesaplaması

Parça eşyaların büyük kamyon ve diğer araçlar ile şehirler arası taşıma işlemi maliyetlidir. Bunun için Kaptanlar Nakliyat firmamız parça yük ve eşya taşıma hizmetini kamyon nakliyat aracıyla uygun maliyette gerçekleştirmektedir. Aynı istikamete giden yük ve eşyaların aynı nakliye kamyonu ile adresine ulaşmasını sağlayan firmamızın, kamyonu özel tasarıma sahiptir. Her cins ürün için ayrı bölmeleri bulunmakta olan kamyonda her yük için farklı fiyat teklifleri sunulmaktadır.

İstanbul Kamyon Km Nakliye Hesaplaması

İstanbul Kamyon nakliye km fiyatı hesaplaması ile İstanbul’daki teslim alacağımız adres – ürünlerin sevkinin yapılacağı ilçe ve semt hesaplanarak, en uygun fiyatı müşterilerimize sunuyoruz. Kaptanlar Nakliyat firmamızı arayarak, taşınması gereken hafif, kaba ve ağır tonajlı olan yük ve eşyalarınız için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

İstanbul Kamyon Nakliye Fiyatları

İstanbul kamyon nakliyat fiyatları belirlenmesi yaparken yük ve eşyalarınıza uygun aracın tercih edilmesi büyük öneme sahiptir. Özel tasarıma sahip olan kasalı kamyonlarımız ile İstanbul içi ve şehirler arası taşıma taleplerinizi gün içerisinde gerçekleştiriyoruz. Gün içerisinde şehir içi işlemi tamamlanırken, şehirler arası taşıma hizmetinde sadece İstanbul’dan yükleme yapılması tamamlanmaktadır. Teslimatı şehirler arasına taşıyan kamyonlarımızla güzergah uzaklığına göre teslim süresi belirliyoruz.

İstanbul kamyon nakliye ücretlerini İstanbul’da en uygun fiyat dahilinde gerçekleştiren ilk ve tek nakliye firmasıyız. Her nakliye firmalarının fiyat teklifleri değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız özel günler, hızlı teslimat için herhangi bir fiyat değişikliği başvurmamaktadır. Son günlerde ortaya çıkan Covid-19 virüsü sebebiyle İstanbul’da dezenfektan ve maske imalatında artışlar gözlemlenmiştir. Bu dezenfektan ve maske ürünlerinin İstanbul’dan Ankara’ya taşınmasını gerçekleştiren diğer nakliye firmaları fırsatçılık yaparak fiyat tekliflerini yüksek tutmuşlardır. Firmamız bu durumu göz ardı ederek, ülkemizde virüsün yayılım hızını düşürmek için her zamanki taşıdığı sabit fiyatlarla İstanbul kamyon nakliye fiyatları ile hizmetini gerçekleştirmiştir.

Ucuz Kamyon Nakliyat İstanbul

Ucuz kamyon nakliye arayanlar? doğru adrestesiniz. Kaptanlar Nakliyat firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan şubelerindeki kamyon filosu ile uygun fiyatlı taşıma gerçekleştiriyor. Evden eve nakliyat, yük taşıma, parça eşya taşıma hizmetlerinde İstanbul ucuz kamyon nakliyat aracı şehirler arası taşımada yoğun ilgi gösterilen nakliye aracıdır.

İstanbul kamyon taşımacılık hizmetinde belirlenen ucuz kamyon nakliye fiyatları araç tercihine göre değişkenlik göstermektedir. Hangi aracın daha fazla maliyetli olduğunu sırasıyla inceleyelim.

10 Teker Kamyon Nakliyesi

  • Genellikle ağır tonajlı ve kaba yüklerin taşınmasında kullanılan kamyondur. 3+1 evden eve eşya taşıma, villa taşıma, okul, kolej, dershane ve diğer taşımacılık hizmetleri için kullanılmaktadır. Kapalı 10 teker nakliye kamyonda yandan açılır kasa özelliği ile paletli malzemeleri forklift yardımıyla yerleştirilmesi kolaylıkla sağlanır. Liftli 10 teker kamyon nakliyat ağır ve ürünlerin hasar görmemesi için kullanılmaktadır. Şöyle ki tekstil makineleri ağır ve son derecek hasar oluşabilecek makinelerdir. Bunun için taşınmada liftli araçlar kullanılmaktadır. Makine ve ürünler haricinde tonluk malzemelerin taşınması içinde liftli kamyon nakliye araçları kullanılmaktadır.
  • Vinç yardımıyla taşınması gereken malzemeler için açık 10 teker kamyon nakliyat aracına ihtiyaç duyulmaktadır. Kamyonet ve orta boy kamyonlara sığmayan ev eşyaları için ev taşıma kamyonu olarak görev almaktadır. Diğer tüm kamyonlara göre daha fazla maliyetli olan 10 teker kamyon nakliye aracı zorunluluk tercihidir.

İstanbul Kamyon Nakliye Araçları

Şehir İçi Kamyon Nakliyat

İstanbul sanayi yapılı bir şehir olduğu için üretilen ürün ve malzemelerin müşterilerine teslim edilmesinde lojistik hizmeti büyük görevi üstleniyor. İstanbul şehir içi kamyon nakliyat araçları ile kaba ve ağır tonajlı olan yük, eşyaların taşınmasını profesyonel şekilde yerine getiriyor. Uzman ekibi sayesinde nakliye hizmetlerinde hiçbir kusur oluşturmadan taşımayı sonlandırıyor. Paletli malzeme taşımacılığı, komple yük taşıma, eşya taşımacılığı hizmetlerini adresten adrese sevkini gerçekleştiriyoruz. Avrupa yakasında şehir içi kamyon nakliye hizmetini İkitelli, Başakşehir, Hadımköy, Zeytinburnu bölgelerinde, Anadolu yakasında ise Kurtköy, Ümraniye, Sancaktepe, Kadıköy, Sultanbeyli ilçelerine de yoğunlukla taşıma yapıyoruz.

İstanbul Şehirler Arası Kamyon Nakliyat

Şehirler arası kamyon nakliye araçlarımız ile İstanbul’dan günlük ve haftalık olarak Türkiye’nin 81 noktasına komple ve parsiyel taşımacılık hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini kazanmış ve büyük bir firma yolunda ilerlemekte olan Kaptanlar Nakliyat firmamız haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak taşıma hizmetleriniz için araç filosu ile hazır şekilde beklemektedir. şehirler arası kamyon nakliye hizmeti için firmamızı arayabilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Güvenilir ve hızlı taşımacılığın doğru adresi. ?

[siteorigin_widget class=”QT_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”QT_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
Call Now Button