7/24 Hizmet Desteği

BÜYÜKÇEKMECE NAKLİYE

Nakliyat ve taşımacılık hizmeti hepimizin ihtiyaç duyduğu bir faaliyettir. Büyükçekmece nakliye firması olarak Kaptanlar Nakliyat, tüm bu sorunların üstesinden kolaylıkla gelebiliyor. Büyükçekmece ilçesinden İstanbul’un diğer bölgelerine her çeşit (Kapalı-Açık, TIR, Kamyon, kamyonet, 10 teker, kırkayak) nakliyat araçları ile Büyükçekmece nakliyat hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Büyükçekmece Nakliyat Firması

Yük ve eşya taşıma hizmetinde her ne koşulda olursa olsun, uzman ekibimiz ve profesyonel yöntemler kullanarak, taşınma işini hiç olmadığı kadar kolay hale getiriyoruz.

Büyükçekmece Nakliyat: Asansörlü Taşıma

Geleneksel taşıma işlemleri ile tüm gün sürecek ve yorucu olacak taşıma işlemlerini, asansörlü taşıma sistemi ile daha kısa sürede ve daha kolay biçimde tamamlıyoruz. Peki asansörlü taşıma işlemlerini nasıl gerçekleştiriyoruz?

 • Büyükçekmece nakliyat uzman ekspertizlerimiz evinizdeki eşya miktarını tespit ediyor.
 • Eşyanın hangi bölgeden nakledileceği, mesafe ve fiyat gibi bilgiler, müşteri ile görüşüldükten sonra belirleniyor. Büyükçekmece nakliyeci telefon arama taleplerinizi müşteri temsilcilerimiz sizlere taşıma randevusu için yardımcı oluyor.
 • Eşyalara uygun kamyon hacmi öngörülüyor.
 • Eşyaların taşınacağı yükseklik hesaplanıyor. Asansörlü taşıma araçlarımızın platformları, 30 metreye kadar erişim sağlayabiliyor.
 • Eğer eşyaların miktarı kamyon ya da kamyonet araçlarına sığmayacak kapasitede ise özel olarak tasarlanmış tır araçlarımız devreye giriyor.
 • Eşyalarınızı özenle paketliyoruz ve etiketliyoruz. Böylece yerleştirme işleminde karışıklık meydana gelmiyor.
 • Asansörün bulunduğu araç ile eşya taşınan araç aynı anda, eşyaların taşınacağı alana ulaşıyorlar. Uygun bir yer bulunduktan sonra, platforma eşyalar yerleştiriliyor.
 • Taşınacak eşyalar pencere alanına sığmazsa, uygun pencere alanı tespit edilip, kasası zarar vermeden sökülüyor.
 • Büyükçekmece Eşya taşıma işlemi tamamladıktan sonra sökülen pencere kasaları tekrar yerine takılıyor. Böylece hiçbir yere zarar vermeden hızlı ve güvenli taşıma işlemi gerçekleştiriliyor.
 • Evin içine nakledilen eşyalar, müşterinin istediği yere, paketleri özenle açıldıktan sonra düzgün bir biçimde yerleştiriliyor.

BÜYÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLİYAT, BÜYÜKÇEKMECE ŞEHİR İÇİ NAKLİYE, BÜYÜKÇEKMECE PARÇA EŞYA TAŞIMA, BÜYÜKÇEKMECE İÇİ NAKLİYE ARAÇLARI, BÜYÜKÇEKMECE UCUZ NAKLİYAT, BÜYÜKÇEKMECE NAKLİYAT ARAÇLARI, BÜYÜKÇEKMECE NAKLİYECİ, BÜYÜKÇEKMECE AMBAR FİRMASI

Büyükçekmece Şehir içi Nakliye İşlemleri

İyi bir nakliye firması, faaliyette bulunduğu bölgeyi iyi bilmelidir. Kaptanlar Nakliyat olarak hizmet verdiğimiz bölgeyi iyi biliyoruz. En iyi bildiğimiz ilçe olan Büyükçekmece şehir içi nakliye işlemlerine başlamadan önce, hava ve yol durumunu kontrol ediyoruz. Büyükçekmece evden eve nakliye, Büyükçekmece parça eşya nakliye, Büyükçekmece kolili taşımacılık hizmetlerinde her türlü hava koşullarında hizmet vermemize rağmen, hava ve yol durumuna göre gerekli hazırlıkları gerçekleştiriyoruz.

Büyükçekmece nakliyat işlemlerine ilk önce, eşyaları özenle paketleyerek başlıyoruz. Kendimize özel geliştirdiğimiz paketleme yöntemleri ile eşyalara zarar vermeden paketleme işlemlerini tamamlıyoruz. Avrupa yakasında Tuzla nakliyat firması, Anadolu yakasında Çekmeköy nakliye firması şubelerimizle uygun taşıma hizmetlerimizi yerine getiriyoruz.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliye

Hangi Paketleme Araçlarını Kullanıyoruz?

Büyükçekmece nakliye firmaları arasında, en kaliteli paketleme araçlarını biz kullanıyoruz. Eşya paketlerken kullandığımız araçlar:

 • Dayanıklı karton koliler,
 • Özel taşıma battaniyeleri (eşyaların zarar görmemesi için),
 • Koli bandı (eşyaların yerleştirildiği kolileri birleştirmek için),
 • Kağıt lamineli balonlu naylon (kırılgan yapıya sahip eşyalar için),
 • Streç naylon (sivri kenara sahip olan eşyaların zarar vermemesi ve zarar görmemesi için),

Olarak sayılabilir.

Büyükçekmece nakliyeci, Büyükçekmece kamyonet nakliyesi, nakliyeci arıyorum, Büyükçekmece taşıma firması, Büyükçekmece evden eve nakliyesi, Büyükçekmece eşya taşıma, Büyükçekmece evden eveci, Büyükçekmece ofis taşıma, Büyükçekmece yük taşıma, Büyükçekmece ev nakliyesi, Büyükçekmece nakliyeciler durağı, Büyükçekmece ev taşıma, Büyükçekmece nakliyat fiyatları, Büyükçekmece ev taşımacılığı

Nakliye Ambarlarımız

Büyükçekmece nakliye firmaları arasında en gelişmiş ve büyük ambarlara sahibiz. Eşyalarınızı dilediğiniz kadar ambarlarımızda bekletebilir, taşınma işlemine karar verdiğiniz zaman da bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece dilediğiniz zamanda taşınma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Büyükçekmece’ın En İyi Evden Eve Nakliye Şirketi

Büyükçekmece nakliye şirketi, uzun yıllardan bu yana verdiği kaliteli hizmetle, İstanbul ilinde kısa sürede tanındı. Kaptanlar nakliyat olarak personele yaptığımız yatırımların karşılığını fazlasıyla alıyoruz.

Büyükçekmece Nakliye Şirketi: Araç Filomuz

Büyükçekmece nakliye şirketi olarak geniş bir araç filomuz var. 1+1 ev eşyası ortalama olarak 10 metreküp civarında oluyor. 10 m3 hacminde ve 2,30 metre yüksekliğinde kamyonet aracımız ile 1+1 ev eşyalarını rahatlıkla taşıyabiliyoruz.

Büyükçekmece evden eve nakliye işlemlerinde 19 m3 hacimli kamyon araçlarımız, 80 metrekare ve üstü eşyaları taşıyabiliyor. Bu hacimdeki bir araca ortalama olarak orta boy 100 koli sığabiliyor. Büyükçekmece ev taşımacılığı işlemlerinde dar sokaklardan rahatlıkla geçebilecek bu aracı kullanıyoruz.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Planlaması

Büyükçekmece kamyonet nakliye uygulamalarımızda, kamyonet aracının yeterli gelmediği eşya hacimlerinde, 42 m3 hacminde olan kamyon araçlarımızı kullanıyoruz. Koli ve battaniye sayısını hesaplayarak, araç yerleşim planına göre eşyalarınızı kamyona yüklüyoruz.

Asansörlü evden eve nakliyat gerektiği durumlarda asansör aparatlı kamyonetimiz ile taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyaların taşınacağı kamyon ile asansör kamyoneti, taşınma işleminin gerçekleşeceği alanda hazır bulunuyorlar.

Büyükçekmece nakliye işlemlerinde, tüm araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

Büyükçekmece Ucuz Nakliyat

Nakliye işlemlerinde bizleri aradığınızda, belirttiğiniz adrese, ekspertiz uzmanımızı gönderiyoruz. Uzmanımız evdeki eşyaları, binanın durumunu, taşınma işleminin gerçekleşeceği binayı ve yol durumunu analiz ediyor ve fiyat çıkarıyor. Büyükçekmece ucuz nakliyat işlemini gerçekleştiriyoruz ve fiyatta sizlere yardımcı oluyoruz.

Hangi Taşıma İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Ofis ve ev taşımacılığında uzmanız. Bunun yanı sıra, değerli ve antika eşya taşımacılığında da sizlere, profesyonel hizmet sağlıyoruz. Büyükçekmece nakliye olarak sizlere sağladığımız hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır:

 • Şehiriçi nakliyat,
 • Evden eve nakliyat,
 • Nakliyeci hizmeti,
 • Yük taşıma işlemleri,
 • Şehirler arası nakliyat,
 • Kamyon, kamyonet kiralama
 • Parsiyel Yük ve eşya taşımacılık,
 • Kamyonet nakliyatı
 • Ucuz nakliye hizmeti,
 • Ofis ve büro taşımacılık
 • Tekstil taşımacılığı
 • İşyeri taşıma,
 • Parça eşya taşıma,
 • Fabrika taşıma,
 • Fuar taşıma,

Taşıma işleminin niteliğine uygun araç ve gereç kullanıyoruz. Ayrıca yukarıda saydığımız taşıma türlerinin her biri için ayrı olacak şekilde uzman personelimiz hizmet veriyor.

Tüm personelimize, güvenlik ve eşya taşıma konusunda eğitim veriyoruz. Ayrıca yeni teknolojileri yakından takip ediyoruz.

Büyükçekmece Bölgesinden Taşıma Hizmeti Sunduğumuz Diğer İlçe ve Semtler;

Büyükçekmece Nakliye; Acarkent, Acıbadem, Aksaray, Adalar, Arnavutköy, Alibeyköy, Atakent, Ambarlı, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Baltalimanı, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazıt, Beykoz, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Cağaloğlu, Cihangir, Çağlayan, Çatalca, Çavuşbaşı, Çekmeköy, Çemberlitaş, Eminönü, Emirgan, Erenköy, Esenler nakliyatçı, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fatih, Feriköy, Florya taşıma, Gaziosmanpaşa, Göktürk, Güneşli, Güngören, Göztepe, Halkalı, Haznedar, İçerenköy, İstinye, İkitelli ambar, Kemerburgaz nakliyeciler,  Kadıköy, Kağıthane nakliye firması, Kartal, Karaköy, Kavacık, Kasımpaşa, Kilyos, Kozyatağı, Kumburgaz, Kurtköy, Küçükçekmece, Kurtuluş, Küçükyalı, Laleli, Levent, Libadiye, Maçka, Maltepe nakliye firmaları, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Pendik, Samandıra, Sancaktepe, Sarıyer, Sefaköy, Silivri, Sultanbeyli, Sultanbeyli nakliye kamyonet, Sultançiftliği, Sultangazi, Şenlikköy, Şile taşımacılık, Şirinevler, Şişli, Taksim, Tarabya, Topkapı, Tuzla nakliyat firması, Ulus, Ümraniye, Üsküdar, Yenibosna, Yeşilköy,Yakacık,Yeşilyurt, Zekeriyaköy, Zeytinburnu, Zincirlikuyu nakliyeci.

Büyükçekmece nakliyat şirketi, Büyükçekmece nakliyeciler, Büyükçekmece evden eve nakliyat, Büyükçekmece fuar kongre taşıma nakliyesi, Büyükçekmece paleti malzeme transferi,Büyükçekmece Ucuz nakliyat,  Büyükçekmece nakliye fiyatı hesaplama, Parsiyel yük nakliyatı, Büyükçekmece nakliye firmaları, Büyükçekmece ofis büro taşıma, Büyükçekmece üzeri açık kapalı kamyonet araçlar, Profesyonel eşya transferi, Büyükçekmece nakliyeci telefon iletişim, Ürün taşıma, Büyükçekmece nakliye kamyonetçiler, Büyükçekmece şehir içi nakliye ücretleri, kamyonetçi Büyükçekmece nakliye firmaları, Büyükçekmece büyük küçük nakliye araçları, Büyükçekmece ambar firması, Büyükçekmece evden eve nakliye fiyatları, Büyükçekmece tır nakliyat, Büyükçekmece fabrika taşıma nakliyesi, Büyükçekmece nakliye kamyonet, Büyükçekmece şehirler arası nakliyat, Büyükçekmece taşımacılık.

One Comment

 • Aziz

  Büyükçekmece’den Avcılar bölgesine yurt dışından gelen paletli malzemelerim sorunsuzca İstanbul kamyonet nakliye aracıyla taşındı. İşini ciddiyet içerisinde hızlı ve müşteri odaklı gerçekleştiren nakliye şirketi. Herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button