7/24 Hizmet Desteği

BEYLİKDÜZÜ NAKLİYE

Nakliyat ve taşımacılık hizmeti hepimizin ihtiyaç duyduğu bir faaliyettir. Beylikdüzü nakliye firması olarak Kaptanlar Nakliyat, tüm bu sorunların üstesinden kolaylıkla gelebiliyor. Beylikdüzü ilçesinden İstanbul’un diğer bölgelerine her çeşit (Kapalı-Açık, TIR, Kamyon, kamyonet, 10 teker, kırkayak) nakliyat araçları ile Beylikdüzü nakliyat hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Beylikdüzü Nakliyat Firması

Yük ve eşya taşıma hizmetinde her ne koşulda olursa olsun, uzman ekibimiz ve profesyonel yöntemler kullanarak, taşınma işini hiç olmadığı kadar kolay hale getiriyoruz.

Beylikdüzü Nakliyat: Asansörlü Taşıma

Geleneksel taşıma işlemleri ile tüm gün sürecek ve yorucu olacak taşıma işlemlerini, asansörlü taşıma sistemi ile daha kısa sürede ve daha kolay biçimde tamamlıyoruz. Peki asansörlü taşıma işlemlerini nasıl gerçekleştiriyoruz?

 • Beylikdüzü nakliyat uzman ekspertizlerimiz evinizdeki eşya miktarını tespit ediyor.
 • Eşyanın hangi bölgeden nakledileceği, mesafe ve fiyat gibi bilgiler, müşteri ile görüşüldükten sonra belirleniyor. Beylikdüzü nakliyeci telefon arama taleplerinizi müşteri temsilcilerimiz sizlere taşıma randevusu için yardımcı oluyor.
 • Eşyalara uygun kamyon hacmi öngörülüyor.
 • Eşyaların taşınacağı yükseklik hesaplanıyor. Asansörlü taşıma araçlarımızın platformları, 30 metreye kadar erişim sağlayabiliyor.
 • Eğer eşyaların miktarı kamyon ya da kamyonet araçlarına sığmayacak kapasitede ise özel olarak tasarlanmış tır araçlarımız devreye giriyor.
 • Eşyalarınızı özenle paketliyoruz ve etiketliyoruz. Böylece yerleştirme işleminde karışıklık meydana gelmiyor.
 • Asansörün bulunduğu araç ile eşya taşınan araç aynı anda, eşyaların taşınacağı alana ulaşıyorlar. Uygun bir yer bulunduktan sonra, platforma eşyalar yerleştiriliyor.
 • Taşınacak eşyalar pencere alanına sığmazsa, uygun pencere alanı tespit edilip, kasası zarar vermeden sökülüyor.
 • Beylikdüzü Eşya taşıma işlemi tamamladıktan sonra sökülen pencere kasaları tekrar yerine takılıyor. Böylece hiçbir yere zarar vermeden hızlı ve güvenli taşıma işlemi gerçekleştiriliyor.
 • Evin içine nakledilen eşyalar, müşterinin istediği yere, paketleri özenle açıldıktan sonra düzgün bir biçimde yerleştiriliyor.

BEYLİKDÜZÜ EVDEN EVE NAKLİYAT, BEYLİKDÜZÜ ŞEHİR İÇİ NAKLİYE, BEYLİKDÜZÜ PARÇA EŞYA TAŞIMA, BEYLİKDÜZÜ İÇİ NAKLİYE ARAÇLARI, BEYLİKDÜZÜ UCUZ NAKLİYAT, BEYLİKDÜZÜ NAKLİYAT ARAÇLARI, BEYLİKDÜZÜ NAKLİYECİ, BEYLİKDÜZÜ AMBAR FİRMASI

Beylikdüzü Şehir içi Nakliye İşlemleri

İyi bir nakliye firması, faaliyette bulunduğu bölgeyi iyi bilmelidir. Kaptanlar Nakliyat olarak hizmet verdiğimiz bölgeyi iyi biliyoruz. En iyi bildiğimiz ilçe olan Beylikdüzü şehir içi nakliye işlemlerine başlamadan önce, hava ve yol durumunu kontrol ediyoruz. Beylikdüzü evden eve nakliye, Beylikdüzü parça eşya nakliye, Beylikdüzü kolili taşımacılık hizmetlerinde her türlü hava koşullarında hizmet vermemize rağmen, hava ve yol durumuna göre gerekli hazırlıkları gerçekleştiriyoruz.

Beylikdüzü nakliyat işlemlerine ilk önce, eşyaları özenle paketleyerek başlıyoruz. Kendimize özel geliştirdiğimiz paketleme yöntemleri ile eşyalara zarar vermeden paketleme işlemlerini tamamlıyoruz.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliye

Hangi Paketleme Araçlarını Kullanıyoruz?

Beylikdüzü nakliye firmaları arasında, en kaliteli paketleme araçlarını biz kullanıyoruz. Eşya paketlerken kullandığımız araçlar:

 • Dayanıklı karton koliler,
 • Özel taşıma battaniyeleri (eşyaların zarar görmemesi için),
 • Koli bandı (eşyaların yerleştirildiği kolileri birleştirmek için),
 • Kağıt lamineli balonlu naylon (kırılgan yapıya sahip eşyalar için),
 • Streç naylon (sivri kenara sahip olan eşyaların zarar vermemesi ve zarar görmemesi için),

Olarak sayılabilir.

Beylikdüzü nakliyeci, Beylikdüzü kamyonet nakliyesi, nakliyeci arıyorum, Beylikdüzü taşıma firması, Beylikdüzü evden eve nakliyesi, Beylikdüzü eşya taşıma, Beylikdüzü evden eveci, Beylikdüzü ofis taşıma, Beylikdüzü yük taşıma, Beylikdüzü ev nakliyesi, Beylikdüzü nakliyeciler durağı, Beylikdüzü ev taşıma, Beylikdüzü nakliyat fiyatları, Beylikdüzü ev taşımacılığı

Nakliye Ambarlarımız

Beylikdüzü nakliye firmaları arasında en gelişmiş ve büyük ambarlara sahibiz. Eşyalarınızı dilediğiniz kadar ambarlarımızda bekletebilir, taşınma işlemine karar verdiğiniz zaman da bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece dilediğiniz zamanda taşınma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Beylikdüzü’nün En İyi Evden Eve Nakliye Şirketi

Beylikdüzü nakliye şirketi, uzun yıllardan bu yana verdiği kaliteli hizmetle, İstanbul ilinde kısa sürede tanındı. Kaptanlar nakliyat olarak personele yaptığımız yatırımların karşılığını fazlasıyla alıyoruz.

Beylikdüzü Nakliye Şirketi: Araç Filomuz

Beylikdüzü nakliye şirketi olarak geniş bir araç filomuz var. 1+1 ev eşyası ortalama olarak 10 metreküp civarında oluyor. 10 m3 hacminde ve 2,30 metre yüksekliğinde kamyonet aracımız ile 1+1 ev eşyalarını rahatlıkla taşıyabiliyoruz.

Beylikdüzü evden eve nakliye işlemlerinde 19 m3 hacimli kamyon araçlarımız, 80 metrekare ve üstü eşyaları taşıyabiliyor. Bu hacimdeki bir araca ortalama olarak orta boy 100 koli sığabiliyor. Beylikdüzü ev taşımacılığı işlemlerinde dar sokaklardan rahatlıkla geçebilecek bu aracı kullanıyoruz.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Planlaması

Beylikdüzü kamyonet nakliye uygulamalarımızda, kamyonet aracının yeterli gelmediği eşya hacimlerinde, 42 m3 hacminde olan kamyon araçlarımızı kullanıyoruz. Koli ve battaniye sayısını hesaplayarak, araç yerleşim planına göre eşyalarınızı kamyona yüklüyoruz.

Asansörlü evden eve nakliyat gerektiği durumlarda asansör aparatlı kamyonetimiz ile taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyaların taşınacağı kamyon ile asansör kamyoneti, taşınma işleminin gerçekleşeceği alanda hazır bulunuyorlar.

Beylikdüzü nakliye işlemlerinde, tüm araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

Beylikdüzü Ucuz Nakliyat

Nakliye işlemlerinde bizleri aradığınızda, belirttiğiniz adrese, ekspertiz uzmanımızı gönderiyoruz. Uzmanımız evdeki eşyaları, binanın durumunu, taşınma işleminin gerçekleşeceği binayı ve yol durumunu analiz ediyor ve fiyat çıkarıyor. Beylikdüzü ucuz nakliyat işlemini gerçekleştiriyoruz ve fiyatta sizlere yardımcı oluyoruz. İstanbul’un Büyükçekmece nakliyat ve Kadıköy nakliye bölgelerinde uzman ekibimizle sorunsuz adresten adrese uygun fiyatlı ürün taşıma hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Hangi Taşıma İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Ofis ve ev taşımacılığında uzmanız. Bunun yanı sıra, değerli ve antika eşya taşımacılığında da sizlere, profesyonel hizmet sağlıyoruz. Beylikdüzü nakliye olarak sizlere sağladığımız hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır:

 • Şehiriçi nakliyat,
 • Evden eve nakliyat,
 • Nakliyeci hizmeti,
 • Yük taşıma işlemleri,
 • Şehirler arası nakliyat,
 • Kamyon, kamyonet kiralama
 • Parsiyel Yük ve eşya taşımacılık,
 • Kamyonet nakliyatı
 • Ucuz nakliye hizmeti,
 • Ofis ve büro taşımacılık
 • Tekstil taşımacılığı
 • İşyeri taşıma,
 • Parça eşya taşıma,
 • Fabrika taşıma,
 • Fuar taşıma,

Taşıma işleminin niteliğine uygun araç ve gereç kullanıyoruz. Ayrıca yukarıda saydığımız taşıma türlerinin her biri için ayrı olacak şekilde uzman personelimiz hizmet veriyor.

Tüm personelimize, güvenlik ve eşya taşıma konusunda eğitim veriyoruz. Ayrıca yeni teknolojileri yakından takip ediyoruz.

Beylikdüzü Bölgesinden Taşıma Hizmeti Sunduğumuz Diğer İlçe ve Semtler;

Beylikdüzü Nakliye; Acarkent, Acıbadem, Aksaray, Adalar, Arnavutköy, Alibeyköy, Atakent, Ambarlı, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Baltalimanı, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazıt, Beykoz, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Cağaloğlu, Cihangir, Çağlayan, Çatalca, Çavuşbaşı, Çekmeköy, Çemberlitaş, Eminönü, Emirgan, Erenköy, Esenler nakliyatçı, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fatih, Feriköy, Florya taşıma, Gaziosmanpaşa, Göktürk, Güneşli, Güngören, Göztepe, Halkalı, Haznedar, İçerenköy, İstinye, İkitelli ambar, Kemerburgaz nakliyeciler,  Kadıköy, Kağıthane nakliye firması, Kartal, Karaköy, Kavacık, Kasımpaşa, Kilyos, Kozyatağı, Kumburgaz, Kurtköy, Küçükçekmece, Kurtuluş, Küçükyalı, Laleli, Levent, Libadiye, Maçka, Maltepe nakliye firmaları, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Pendik, Samandıra, Sancaktepe, Sarıyer, Sefaköy, Silivri, Sultanbeyli, Sultanbeyli nakliye kamyonet, Sultançiftliği, Sultangazi, Şenlikköy, Şile taşımacılık, Şirinevler, Şişli, Taksim, Tarabya, Topkapı, Tuzla nakliyat firması, Ulus, Ümraniye, Üsküdar, Yenibosna, Yeşilköy,Yakacık,Yeşilyurt, Zekeriyaköy, Zeytinburnu, Zincirlikuyu nakliyeci.

Beylikdüzü nakliyat şirketi, Beylikdüzü nakliyeciler, Beylikdüzü evden eve nakliyat, Beylikdüzü fuar kongre taşıma nakliyesi, Beylikdüzü paleti malzeme transferi,Beylikdüzü Ucuz nakliyat,  Beylikdüzü nakliye fiyatı hesaplama, Parsiyel yük nakliyatı, Beylikdüzü nakliye firmaları, Beylikdüzü ofis büro taşıma, Beylikdüzü üzeri açık kapalı kamyonet araçlar, Profesyonel eşya transferi, Beylikdüzü nakliyeci telefon iletişim, Ürün taşıma, Beylikdüzü nakliye kamyonetçiler, Beylikdüzü şehir içi nakliye ücretleri, kamyonetçi Beylikdüzü nakliye firmaları, Beylikdüzü büyük küçük nakliye araçları, Beylikdüzü ambar firması, Beylikdüzü evden eve nakliye fiyatları, Beylikdüzü tır nakliyat, Beylikdüzü fabrika taşıma nakliyesi, Beylikdüzü nakliye kamyonet, Beylikdüzü şehirler arası nakliyat, Beylikdüzü taşımacılık.

One Comment

 • Hiranur

  Beylikdüzü bölgesinden Topkapı’ya ev eşyalarımın taşınma işlemini Kaptanlar Nakliyat firmasıyla gerçekleştirdirdim. İşini profesyonel ve titiz yapan firma. Ben çok memnun kaldım, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button