7/24 Hizmet Desteği

BAYRAMPAŞA NAKLİYE

Nakliyat ve taşımacılık hizmeti hepimizin ihtiyaç duyduğu bir faaliyettir. Bayrampaşa nakliye firması olarak Kaptanlar Nakliyat, tüm bu sorunların üstesinden kolaylıkla gelebiliyor. Bayrampaşa ilçesinden İstanbul’un diğer bölgelerine her çeşit (Kapalı-Açık, TIR, Kamyon, kamyonet, 10 teker, kırkayak) nakliyat araçları ile Bayrampaşa nakliyat hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Bayrampaşa Nakliyat Firması

Yük ve eşya taşıma hizmetinde her ne koşulda olursa olsun, uzman ekibimiz ve profesyonel yöntemler kullanarak, taşınma işini hiç olmadığı kadar kolay hale getiriyoruz.

Bayrampaşa Nakliyat: Asansörlü Taşıma

Geleneksel taşıma işlemleri ile tüm gün sürecek ve yorucu olacak taşıma işlemlerini, asansörlü taşıma sistemi ile daha kısa sürede ve daha kolay biçimde tamamlıyoruz. Peki asansörlü taşıma işlemlerini nasıl gerçekleştiriyoruz?

 • Bayrampaşa nakliyat uzman ekspertizlerimiz evinizdeki eşya miktarını tespit ediyor.
 • Eşyanın hangi bölgeden nakledileceği, mesafe ve fiyat gibi bilgiler, müşteri ile görüşüldükten sonra belirleniyor. Bayrampaşa nakliyeci telefon arama taleplerinizi müşteri temsilcilerimiz sizlere taşıma randevusu için yardımcı oluyor.
 • Eşyalara uygun kamyon hacmi öngörülüyor.
 • Eşyaların taşınacağı yükseklik hesaplanıyor. Asansörlü taşıma araçlarımızın platformları, 30 metreye kadar erişim sağlayabiliyor.
 • Eğer eşyaların miktarı kamyon ya da kamyonet araçlarına sığmayacak kapasitede ise özel olarak tasarlanmış tır araçlarımız devreye giriyor.
 • Eşyalarınızı özenle paketliyoruz ve etiketliyoruz. Böylece yerleştirme işleminde karışıklık meydana gelmiyor.
 • Asansörün bulunduğu araç ile eşya taşınan araç aynı anda, eşyaların taşınacağı alana ulaşıyorlar. Uygun bir yer bulunduktan sonra, platforma eşyalar yerleştiriliyor.
 • Taşınacak eşyalar pencere alanına sığmazsa, uygun pencere alanı tespit edilip, kasası zarar vermeden sökülüyor.
 • Bayrampaşa Eşya taşıma işlemi tamamladıktan sonra sökülen pencere kasaları tekrar yerine takılıyor. Böylece hiçbir yere zarar vermeden hızlı ve güvenli taşıma işlemi gerçekleştiriliyor.
 • Evin içine nakledilen eşyalar, müşterinin istediği yere, paketleri özenle açıldıktan sonra düzgün bir biçimde yerleştiriliyor.

BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLİYAT, BAYRAMPAŞA ŞEHİR İÇİ NAKLİYE, BAYRAMPAŞA PARÇA EŞYA TAŞIMA, BAYRAMPAŞA İÇİ NAKLİYE ARAÇLARI, BAYRAMPAŞA UCUZ NAKLİYAT, BAYRAMPAŞA NAKLİYAT ARAÇLARI, BAYRAMPAŞA NAKLİYECİ, BAYRAMPAŞA AMBAR FİRMASI

Bayrampaşa Şehir içi Nakliye İşlemleri

İyi bir nakliye firması, faaliyette bulunduğu bölgeyi iyi bilmelidir. Kaptanlar Nakliyat olarak hizmet verdiğimiz bölgeyi iyi biliyoruz. En iyi bildiğimiz ilçe olan Bayrampaşa şehir içi nakliye işlemlerine başlamadan önce, hava ve yol durumunu kontrol ediyoruz. Bayrampaşa evden eve nakliye, Bayrampaşa parça eşya nakliye, Bayrampaşa kolili taşımacılık hizmetlerinde her türlü hava koşullarında hizmet vermemize rağmen, hava ve yol durumuna göre gerekli hazırlıkları gerçekleştiriyoruz.

Bayrampaşa nakliyat işlemlerine ilk önce, eşyaları özenle paketleyerek başlıyoruz. Kendimize özel geliştirdiğimiz paketleme yöntemleri ile eşyalara zarar vermeden paketleme işlemlerini tamamlıyoruz.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliye

Hangi Paketleme Araçlarını Kullanıyoruz?

Bayrampaşa nakliye firmaları arasında, en kaliteli paketleme araçlarını biz kullanıyoruz. Eşya paketlerken kullandığımız araçlar:

 • Dayanıklı karton koliler,
 • Özel taşıma battaniyeleri (eşyaların zarar görmemesi için),
 • Koli bandı (eşyaların yerleştirildiği kolileri birleştirmek için),
 • Kağıt lamineli balonlu naylon (kırılgan yapıya sahip eşyalar için),
 • Streç naylon (sivri kenara sahip olan eşyaların zarar vermemesi ve zarar görmemesi için),

Olarak sayılabilir.

Bayrampaşa nakliyeci, Bayrampaşa kamyonet nakliyesi, nakliyeci arıyorum, Bayrampaşa taşıma firması, Bayrampaşa evden eve nakliyesi, Bayrampaşa eşya taşıma, Bayrampaşa evden eveci, Bayrampaşa ofis taşıma, Bayrampaşa yük taşıma, Bayrampaşa ev nakliyesi, Bayrampaşa nakliyeciler durağı, Bayrampaşa ev taşıma, Bayrampaşa nakliyat fiyatları, Bayrampaşa ev taşımacılığı

Nakliye Ambarlarımız

Bayrampaşa nakliye firmaları arasında en gelişmiş ve büyük ambarlara sahibiz. Eşyalarınızı dilediğiniz kadar ambarlarımızda bekletebilir, taşınma işlemine karar verdiğiniz zaman da bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece dilediğiniz zamanda taşınma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Bayrampaşa’ın En İyi Evden Eve Nakliye Şirketi

Bayrampaşa nakliye şirketi, uzun yıllardan bu yana verdiği kaliteli hizmetle, İstanbul ilinde kısa sürede tanındı. Kaptanlar nakliyat olarak personele yaptığımız yatırımların karşılığını fazlasıyla alıyoruz.

Bayrampaşa Nakliye Şirketi: Araç Filomuz

Bayrampaşa nakliye şirketi olarak geniş bir araç filomuz var. 1+1 ev eşyası ortalama olarak 10 metreküp civarında oluyor. 10 m3 hacminde ve 2,30 metre yüksekliğinde kamyonet aracımız ile 1+1 ev eşyalarını rahatlıkla taşıyabiliyoruz.

Bayrampaşa evden eve nakliye işlemlerinde 19 m3 hacimli kamyon araçlarımız, 80 metrekare ve üstü eşyaları taşıyabiliyor. Bu hacimdeki bir araca ortalama olarak orta boy 100 koli sığabiliyor. Bayrampaşa ev taşımacılığı işlemlerinde dar sokaklardan rahatlıkla geçebilecek bu aracı kullanıyoruz.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Planlaması

Bayrampaşa kamyonet nakliye uygulamalarımızda, kamyonet aracının yeterli gelmediği eşya hacimlerinde, 42 m3 hacminde olan kamyon araçlarımızı kullanıyoruz. Koli ve battaniye sayısını hesaplayarak, araç yerleşim planına göre eşyalarınızı kamyona yüklüyoruz.

Asansörlü evden eve nakliyat gerektiği durumlarda asansör aparatlı kamyonetimiz ile taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyaların taşınacağı kamyon ile asansör kamyoneti, taşınma işleminin gerçekleşeceği alanda hazır bulunuyorlar.

Bayrampaşa nakliye işlemlerinde, tüm araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

Bayrampaşa Ucuz Nakliyat

Nakliye işlemlerinde bizleri aradığınızda, belirttiğiniz adrese, ekspertiz uzmanımızı gönderiyoruz. Uzmanımız evdeki eşyaları, binanın durumunu, taşınma işleminin gerçekleşeceği binayı ve yol durumunu analiz ediyor ve fiyat çıkarıyor. Bayrampaşa ucuz nakliyat işlemini gerçekleştiriyoruz ve fiyatta sizlere yardımcı oluyoruz. Ucuz fiyatlı taşıma hizmetlerimizi İstanbul’un Beykoz nakliyat ve Bakırköy nakliyat ilçelerinde de gerçekleştirmekteyiz.

Hangi Taşıma İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Ofis ve ev taşımacılığında uzmanız. Bunun yanı sıra, değerli ve antika eşya taşımacılığında da sizlere, profesyonel hizmet sağlıyoruz. Bayrampaşa nakliye olarak sizlere sağladığımız hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır:

 • Şehiriçi nakliyat,
 • Evden eve nakliyat,
 • Nakliyeci hizmeti,
 • Yük taşıma işlemleri,
 • Şehirler arası nakliyat,
 • Kamyon, kamyonet kiralama
 • Parsiyel Yük ve eşya taşımacılık,
 • Kamyonet nakliyatı
 • Ucuz nakliye hizmeti,
 • Ofis ve büro taşımacılık
 • Tekstil taşımacılığı
 • İşyeri taşıma,
 • Parça eşya taşıma,
 • Fabrika taşıma,
 • Fuar taşıma,

Taşıma işleminin niteliğine uygun araç ve gereç kullanıyoruz. Ayrıca yukarıda saydığımız taşıma türlerinin her biri için ayrı olacak şekilde uzman personelimiz hizmet veriyor.

Tüm personelimize, güvenlik ve eşya taşıma konusunda eğitim veriyoruz. Ayrıca yeni teknolojileri yakından takip ediyoruz.

Bayrampaşa Bölgesinden Taşıma Hizmeti Sunduğumuz Diğer İlçe ve Semtler;

Bayrampaşa Nakliye; Acarkent, Acıbadem, Aksaray, Adalar, Arnavutköy, Alibeyköy, Atakent, Ambarlı, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Baltalimanı, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazıt, Beykoz, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Cağaloğlu, Cihangir, Çağlayan, Çatalca, Çavuşbaşı, Çekmeköy, Çemberlitaş, Eminönü, Emirgan, Erenköy, Esenler nakliyatçı, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fatih, Feriköy, Florya taşıma, Gaziosmanpaşa, Göktürk, Güneşli, Güngören, Göztepe, Halkalı, Haznedar, İçerenköy, İstinye, İkitelli ambar, Kemerburgaz nakliyeciler,  Kadıköy, Kağıthane nakliye firması, Kartal, Karaköy, Kavacık, Kasımpaşa, Kilyos, Kozyatağı, Kumburgaz, Kurtköy, Küçükçekmece, Kurtuluş, Küçükyalı, Laleli, Levent, Libadiye, Maçka, Maltepe nakliye firmaları, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Pendik, Samandıra, Sancaktepe, Sarıyer, Sefaköy, Silivri, Sultanbeyli, Sultanbeyli nakliye kamyonet, Sultançiftliği, Sultangazi, Şenlikköy, Şile taşımacılık, Şirinevler, Şişli, Taksim, Tarabya, Topkapı, Tuzla nakliyat firması, Ulus, Ümraniye, Üsküdar, Yenibosna, Yeşilköy,Yakacık,Yeşilyurt, Zekeriyaköy, Zeytinburnu, Zincirlikuyu nakliyeci.

Bayrampaşa nakliyat şirketi, Bayrampaşa nakliyeciler, Bayrampaşa evden eve nakliyat, Bayrampaşa fuar kongre taşıma nakliyesi, Bayrampaşa paleti malzeme transferi,Bayrampaşa Ucuz nakliyat,  Bayrampaşa nakliye fiyatı hesaplama, Parsiyel yük nakliyatı, Bayrampaşa nakliye firmaları, Bayrampaşa ofis büro taşıma, Bayrampaşa üzeri açık kapalı kamyonet araçlar, Profesyonel eşya transferi, Bayrampaşa nakliyeci telefon iletişim, Ürün taşıma, Bayrampaşa nakliye kamyonetçiler, Bayrampaşa şehir içi nakliye ücretleri, kamyonetçi Bayrampaşa nakliye firmaları, Bayrampaşa büyük küçük nakliye araçları, Bayrampaşa ambar firması, Bayrampaşa evden eve nakliye fiyatları, Bayrampaşa tır nakliyat, Bayrampaşa fabrika taşıma nakliyesi, Bayrampaşa nakliye kamyonet, Bayrampaşa şehirler arası nakliyat, Bayrampaşa taşımacılık.

2 Comments

 • Bülent Gezer

  Bayrampaşa’da karton üreten bir fabrikayız. Günlük olarak İstanbul’daki ilçelere nakliye ihtiyacımız oluyordu. Farklı nakliyeciler ile çalışmak firmamız için bir hayli zordu. İnternet üzerinden Kaptanlar Nakliyat firmasıyla iletişime geçtik. Çalıştıkları aktif referanslar ve gerçekleştirdikleri projeler hakkında bizlere detaylı bilgi aktarımı yaptılar. Sevkiyatlarımızı sorunsuz şekilde gerçekleştiyoruz. Biz çok memnun kaldık, herkese memnuniyet çerçevesinde öneririz.

 • Bedri

  Bayrampaşa bölgesinde nakliyeci arıyordum. internet üzerinden tanıştığım Kaptanlar nakliyat firması hem nakliyeci bakımından hem firma bakımından gerçekten profesyonel. Nakliye işimizi profesyonel ve hızlı şekilde adresine gerçekleştirdiler. Gönül rahatlığı ile herkese memnuniyet çerçevesinde tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button