7/24 Hizmet Desteği

Bayrampaşa İkea Nakliyat

Bayrampaşa’daki İkea mağazasından satın alınan eşyaları adresinize taşımak için nakliye kamyoneti arayan müşterilerimize yönelik hizmet sunuyoruz. Bayrampaşa’da bulunan nakliye ofisimizdeki araçlarımızla İkea ürün yükleme noktasına giderek, müşterilerimize yükleme konusunda bilgilendirme yapıyoruz. Mobilyalar ve diğer ürünler için özel kasa tasarımına sahip Bayrampaşa İkea nakliyat araçlarımızla müşterilerimize konforlu taşımayı gerçekleştiriyoruz. Kalite odaklı çalışma prensibine mensup olan Kaptanlar nakliyat firmamız müşterilerine yönelik emin adımlarla marka stratejilerini mağaza ve kurumsal hizmetlerle zirveye taşımaktadır.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]

Bayrampaşa İkea nakliye hizmetiyle sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, hizmete hazır şekilde profesyonel montaj ekibiyle beklemektedir. Şehir içi ve şehirler arası sigortalı taşımacılık güvencesiyle taşınması gereken mobilya ve ürünlerinizi sigorta kapsamında sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

Tam zamanlı olarak İkea’dan teslim almış olduğumuz ürünlerinizi adresine sorunsuz teslim ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyoruz.

Bayrampaşa İkea nakliyat ihtiyaçlarınız için sizlere makul fiyatlı taşıma hizmeti sunuyoruz.

İkea mağazalarında büyük ve küçük kamyonet nakliyat araçlarımızla müşterilerimize profesyonel hizmet veriyoruz. İstanbul nakliyat firmaları aralarında profesyonellik ve hizmet çeşitliliği ile öncü firma haline gelen Kaptanlar nakliyat şirketi Bayrampaşa İkea nakliyat hizmetini bu kategoriye dahil etmiştir.

Bayrampaşa İkea’da Sunduğumuz hizmetler;

  • Nakliyeci hizmeti
  • Kamyonet nakliyat
  • Montaj ve paketleme
  • Adrese teslim nakliye
  • Personel ile taşıma

Hizmetlerini Bayrampaşa İkea mağazasında müşterilerimize sunuyoruz. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak Bayrampaşa İkea nakliyeci hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

BAYRAMPAŞA İKEA NAKLİYAT, BAYRAMPAŞA İKEA NAKLİYECİLER,  BAYRAMPAŞA İKEA KAMYONET, İKEA NAKLİYE ARACI, BAYRAMPAŞA İKEA KAMYONETÇİ, İKEA NAKLİYE MONTAJ, BAYRAMPAŞA İKEA NAKLİYE HİZMETİ.

Bayrampaşa İkea Nakliyat Fiyatları Belirlemesi Nasıl Yapılır?

Bayrampaşa İkea nakliye fiyatları belirlenirken firmamız siz değerli müşterilerimizden bazı bilgiler edinmektedir. Müşterilerimizin satın aldığı eşyaların ofis, konut ve diğer mekanlara taşınması bize ait olup olmadığı ve taşınacağı ilçe-semt mesafesi öğrenilerek, fiyat teklifi sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button