7/24 Hizmet Desteği

BAHÇEŞEHİR NAKLİYE

Nakliyat ve taşımacılık hizmeti hepimizin ihtiyaç duyduğu bir faaliyettir. Bahçeşehir nakliye firması olarak Kaptanlar Nakliyat, tüm bu sorunların üstesinden kolaylıkla gelebiliyor. Bahçeşehir ilçesinden İstanbul’un diğer bölgelerine her çeşit (Kapalı-Açık, TIR, Kamyon, kamyonet, 10 teker, kırkayak) nakliyat araçları ile Bahçeşehir nakliyat hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Bahçeşehir Nakliyat Firması

Yük ve eşya taşıma hizmetinde her ne koşulda olursa olsun, uzman ekibimiz ve profesyonel yöntemler kullanarak, taşınma işini hiç olmadığı kadar kolay hale getiriyoruz.

Bahçeşehir Nakliyat: Asansörlü Taşıma

Geleneksel taşıma işlemleri ile tüm gün sürecek ve yorucu olacak taşıma işlemlerini, asansörlü taşıma sistemi ile daha kısa sürede ve daha kolay biçimde tamamlıyoruz. Peki asansörlü taşıma işlemlerini nasıl gerçekleştiriyoruz?

 • Bahçeşehir nakliyat uzman ekspertizlerimiz evinizdeki eşya miktarını tespit ediyor.
 • Eşyanın hangi bölgeden nakledileceği, mesafe ve fiyat gibi bilgiler, müşteri ile görüşüldükten sonra belirleniyor. Bahçeşehir nakliyeci telefon arama taleplerinizi müşteri temsilcilerimiz sizlere taşıma randevusu için yardımcı oluyor.
 • Eşyalara uygun kamyon hacmi öngörülüyor.
 • Eşyaların taşınacağı yükseklik hesaplanıyor. Asansörlü taşıma araçlarımızın platformları, 30 metreye kadar erişim sağlayabiliyor.
 • Eğer eşyaların miktarı kamyon ya da kamyonet araçlarına sığmayacak kapasitede ise özel olarak tasarlanmış tır araçlarımız devreye giriyor.
 • Eşyalarınızı özenle paketliyoruz ve etiketliyoruz. Böylece yerleştirme işleminde karışıklık meydana gelmiyor.
 • Asansörün bulunduğu araç ile eşya taşınan araç aynı anda, eşyaların taşınacağı alana ulaşıyorlar. Uygun bir yer bulunduktan sonra, platforma eşyalar yerleştiriliyor.
 • Taşınacak eşyalar pencere alanına sığmazsa, uygun pencere alanı tespit edilip, kasası zarar vermeden sökülüyor.
 • Bahçeşehir Eşya taşıma işlemi tamamladıktan sonra sökülen pencere kasaları tekrar yerine takılıyor. Böylece hiçbir yere zarar vermeden hızlı ve güvenli taşıma işlemi gerçekleştiriliyor.
 • Evin içine nakledilen eşyalar, müşterinin istediği yere, paketleri özenle açıldıktan sonra düzgün bir biçimde yerleştiriliyor.

BAHÇEŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT, BAHÇEŞEHİR ŞEHİR İÇİ NAKLİYE, BAHÇEŞEHİR PARÇA EŞYA TAŞIMA, BAHÇEŞEHİR İÇİ NAKLİYE ARAÇLARI, BAHÇEŞEHİR UCUZ NAKLİYAT, BAHÇEŞEHİR NAKLİYAT ARAÇLARI, BAHÇEŞEHİR NAKLİYECİ, BAHÇEŞEHİR AMBAR FİRMASI

Bahçeşehir Şehir içi Nakliye İşlemleri

İyi bir nakliye firması, faaliyette bulunduğu bölgeyi iyi bilmelidir. Kaptanlar Nakliyat olarak hizmet verdiğimiz bölgeyi iyi biliyoruz. En iyi bildiğimiz ilçe olan Bahçeşehir şehir içi nakliye işlemlerine başlamadan önce, hava ve yol durumunu kontrol ediyoruz. Bahçeşehir evden eve nakliye, Bahçeşehir parça eşya nakliye, Bahçeşehir kolili taşımacılık hizmetlerinde her türlü hava koşullarında hizmet vermemize rağmen, hava ve yol durumuna göre gerekli hazırlıkları gerçekleştiriyoruz.

Bahçeşehir nakliyat işlemlerine ilk önce, eşyaları özenle paketleyerek başlıyoruz. Kendimize özel geliştirdiğimiz paketleme yöntemleri ile eşyalara zarar vermeden paketleme işlemlerini tamamlıyoruz.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliye

Hangi Paketleme Araçlarını Kullanıyoruz?

Bahçeşehir nakliye firmaları arasında, en kaliteli paketleme araçlarını biz kullanıyoruz. Eşya paketlerken kullandığımız araçlar:

 • Dayanıklı karton koliler,
 • Özel taşıma battaniyeleri (eşyaların zarar görmemesi için),
 • Koli bandı (eşyaların yerleştirildiği kolileri birleştirmek için),
 • Kağıt lamineli balonlu naylon (kırılgan yapıya sahip eşyalar için),
 • Streç naylon (sivri kenara sahip olan eşyaların zarar vermemesi ve zarar görmemesi için),

Olarak sayılabilir.

Bahçeşehir nakliyeci, Bahçeşehir kamyonet nakliyesi, nakliyeci arıyorum, Bahçeşehir taşıma firması, Bahçeşehir evden eve nakliyesi, Bahçeşehir eşya taşıma, Bahçeşehir evden eveci, Bahçeşehir ofis taşıma, Bahçeşehir yük taşıma, Bahçeşehir ev nakliyesi, Bahçeşehir nakliyeciler durağı, Bahçeşehir ev taşıma, Bahçeşehir nakliyat fiyatları, Bahçeşehir ev taşımacılığı

Nakliye Ambarlarımız

Bahçeşehir nakliye firmaları arasında en gelişmiş ve büyük ambarlara sahibiz. Eşyalarınızı dilediğiniz kadar ambarlarımızda bekletebilir, taşınma işlemine karar verdiğiniz zaman da bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece dilediğiniz zamanda taşınma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Bahçeşehir’in En İyi Evden Eve Nakliye Şirketi

Bahçeşehir nakliye şirketi, uzun yıllardan bu yana verdiği kaliteli hizmetle, İstanbul ilinde kısa sürede tanındı. Kaptanlar nakliyat olarak personele yaptığımız yatırımların karşılığını fazlasıyla alıyoruz.

Bahçeşehir Nakliye Şirketi: Araç Filomuz

Bahçeşehir nakliye şirketi olarak geniş bir araç filomuz var. 1+1 ev eşyası ortalama olarak 10 metreküp civarında oluyor. 10 m3 hacminde ve 2,30 metre yüksekliğinde kamyonet aracımız ile 1+1 ev eşyalarını rahatlıkla taşıyabiliyoruz.

Bahçeşehir evden eve nakliye işlemlerinde 19 m3 hacimli kamyon araçlarımız, 80 metrekare ve üstü eşyaları taşıyabiliyor. Bu hacimdeki bir araca ortalama olarak orta boy 100 koli sığabiliyor. Bahçeşehir ev taşımacılığı işlemlerinde dar sokaklardan rahatlıkla geçebilecek bu aracı kullanıyoruz.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Planlaması

Bahçeşehir kamyonet nakliye uygulamalarımızda, kamyonet aracının yeterli gelmediği eşya hacimlerinde, 42 m3 hacminde olan kamyon araçlarımızı kullanıyoruz. Koli ve battaniye sayısını hesaplayarak, araç yerleşim planına göre eşyalarınızı kamyona yüklüyoruz.

Asansörlü evden eve nakliyat gerektiği durumlarda asansör aparatlı kamyonetimiz ile taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyaların taşınacağı kamyon ile asansör kamyoneti, taşınma işleminin gerçekleşeceği alanda hazır bulunuyorlar.

Bahçeşehir nakliye işlemlerinde, tüm araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

Bahçeşehir Ucuz Nakliyat

Nakliye işlemlerinde bizleri aradığınızda, belirttiğiniz adrese, ekspertiz uzmanımızı gönderiyoruz. Uzmanımız evdeki eşyaları, binanın durumunu, taşınma işleminin gerçekleşeceği binayı ve yol durumunu analiz ediyor ve fiyat çıkarıyor. Bahçeşehir ucuz nakliyat işlemini gerçekleştiriyoruz ve fiyatta sizlere yardımcı oluyoruz.

Hangi Taşıma İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Ofis ve ev taşımacılığında uzmanız. Bunun yanı sıra, değerli ve antika eşya taşımacılığında da sizlere, profesyonel hizmet sağlıyoruz. Bahçeşehir nakliye olarak sizlere sağladığımız hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır:

 • Şehiriçi nakliyat,
 • Evden eve nakliyat,
 • Nakliyeci hizmeti,
 • Yük taşıma işlemleri,
 • Şehirler arası nakliyat,
 • Kamyon, kamyonet kiralama
 • Parsiyel Yük ve eşya taşımacılık,
 • Kamyonet nakliyatı
 • Ucuz nakliye hizmeti,
 • Ofis ve büro taşımacılık
 • Tekstil taşımacılığı
 • İşyeri taşıma,
 • Parça eşya taşıma,
 • Fabrika taşıma,
 • Fuar taşıma,

Taşıma işleminin niteliğine uygun araç ve gereç kullanıyoruz. Ayrıca yukarıda saydığımız taşıma türlerinin her biri için ayrı olacak şekilde uzman personelimiz hizmet veriyor.

Tüm personelimize, güvenlik ve eşya taşıma konusunda eğitim veriyoruz. Ayrıca yeni teknolojileri yakından takip ediyoruz.

Bahçeşehir Bölgesinden Taşıma Hizmeti Sunduğumuz Diğer İlçe ve Semtler;

Bahçeşehir Nakliye; Acarkent, Acıbadem, Aksaray, Adalar, Arnavutköy, Alibeyköy, Atakent, Ambarlı, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Baltalimanı, Bahçeşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazıt, Beykoz, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Cağaloğlu, Cihangir, Çağlayan, Çatalca, Çavuşbaşı, Çekmeköy, Çemberlitaş, Eminönü, Emirgan, Erenköy, Esenler nakliyatçı, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fatih, Feriköy, Florya taşıma, Gaziosmanpaşa, Göktürk, Güneşli, Güngören, Göztepe, Halkalı, Haznedar, İçerenköy, İstinye, İkitelli ambar, Kemerburgaz nakliyeciler,  Kadıköy, Kağıthane nakliye firması, Kartal, Karaköy, Kavacık, Kasımpaşa, Kilyos, Kozyatağı, Kumburgaz, Kurtköy, Küçükçekmece, Kurtuluş, Küçükyalı, Laleli, Levent, Libadiye, Maçka, Maltepe nakliye firmaları, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Pendik, Samandıra, Sancaktepe, Sarıyer, Sefaköy, Silivri, Sultanbeyli, Sultanbeyli nakliye kamyonet, Sultançiftliği, Sultangazi, Şenlikköy, Şile taşımacılık, Şirinevler, Şişli, Taksim, Tarabya, Topkapı, Tuzla nakliyat firması, Ulus, Ümraniye, Üsküdar, Yenibosna, Yeşilköy,Yakacık,Yeşilyurt, Zekeriyaköy, Zeytinburnu, Zincirlikuyu nakliyeci.

Bahçeşehir nakliyat şirketi, Bahçeşehir nakliyeciler, Bahçeşehir evden eve nakliyat, Bahçeşehir fuar kongre taşıma nakliyesi, Bahçeşehir paleti malzeme transferi,Bahçeşehir Ucuz nakliyat,  Bahçeşehir nakliye fiyatı hesaplama, Parsiyel yük nakliyatı, Bahçeşehir nakliye firmaları, Bahçeşehir ofis büro taşıma, Bahçeşehir üzeri açık kapalı kamyonet araçlar, Profesyonel eşya transferi, Bahçeşehir nakliyeci telefon iletişim, Ürün taşıma, Bahçeşehir nakliye kamyonetçiler, Bahçeşehir şehir içi nakliye ücretleri, kamyonetçi Bahçeşehir nakliye firmaları, Bahçeşehir büyük küçük nakliye araçları, Bahçeşehir ambar firması, Bahçeşehir evden eve nakliye fiyatları, Bahçeşehir tır nakliyat, Bahçeşehir fabrika taşıma nakliyesi, Bahçeşehir nakliye kamyonet, Bahçeşehir şehirler arası nakliyat, Bahçeşehir taşımacılık.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button